آنتن مرکزی ماهواره چیست | بهترین آنتن مرکزی ماهواره | قیمت نصب مرکزی با گارانتی

آنتن مرکزی ماهواره چیست

آنتن مرکزی ماهواره چیست

آنتن مرکزی ماهواره چیست ؟ و بهترین آنتن مرکزی ماهواره و قیمت نصب برای ساختمان چقدر است ؟ جواب سوال اول را باید به این شکل پاسخ داد زمانی که آپارتمان و برج و مجتمع های تفریحی و مسکونی ساخته شد ، نیاز به یک سیستمی که قدرت بالا هزینه پایین داشته باشد و بتواند تمامی واحدها را ساپورت کند حس شد ، و به این شکل سیستم انتن مرکزی به وجود آمد. سیستم آنتن مرکزی ساختمان مسکونی و هتل ها شامل یک آنتن ماهواره و مجموعی از فرایند تقویت سیگنال ماهواره و انتقال سیگنال به مصرف کننده را آنتن مرکزی ماهواره ( یا دیش مرکزی ) می گویند اما باید در نظر داشته باشیم که نصب و اجرا این سیستم برای هر واحد مسکونی و غیر مسکونی یک نیاز محصوب می شود چه دارای یک واحد وچه دارای چنیدن واحد باشد مسکونی چه اداری زیرا یکی از تفریحات در جامعه امروزی تماشای تلویزیون و دنبال کردن اخبار  و … می باشد  و نمی توان انرا نادیده گرفت و زمان ساخت زیر ساختهای این امر را نادیده بگیریم. نصب آنتن مرکزی و sat  با گارانتی توسط افراد دوره دیده و نصب نو انجام می شود و با جدیدترین تجهیزات نصب انتن مرکزی و بهترین قطعات وارداتی و تولیدات داخلی می توان ضمانت نصب را انجام داد تا با خیال راحت کار فرما به گروه حرفه ای نصب نو اعتماد کند.تعمیرات سیستم مرکزی دیجیتال با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد سیستم ماهواره مرکزی تکنواوژی مولتی باند را ساپورت میکنند که در کلاسهای آموزشی تعمیرات نگهداری و نصب انتن مرکزی کامل بیان خواهد شد.

 

چرا باید سیستم مرکزی نصب کرد؟

قیمت آنتن مرکزی

خب با توجه به مطالب قبل میشد متوجه شد که هم آنتن مرکزی و هم ماهواره مرکزی با توجه استفاده از تکنولوژی جدید دارای قدرت بیشتر و هزینه نصب کمتری هست و قیمت تعمیر و نگهداری ماهواره مرکزی و انتن نیز ارزان قیمت تر از انفرادی خواهد بود گرچه هزینه تجهیزات و قیمت نصب و تعمیر این دو سیستم یکی نیست اما از انفرادی ان برای ساکنین خیلی متر خواهد بود. و همچنین و کاربردی تر است که از این سیستم استفاده شود زیرا در کنار این مسائل هم فضای کمتری اشغال خواهد کرد و هم جلوگیری از افت سیگنال و اختلال در سیگنال دریافتی که بیشتر برای ساختمان اداری و مسکونی و تفرحی که از این سیستم استفاده نمیکنند رخ خواهد داد و مشکلاتی مانند سایه انتن و سیگنال ضعیف .

به صورت کلی 

 • هزینه نصب ارزانتر به صرفه تر است.
 • استفاده از تکنولوژی جدید سیگنال گیری بهتر برای واحد پاینتر ( ۹۵% برای کسانی که انتن شخصی برای واحد و اتاق خود استفاده میکنند در ساختمان ها و آپارتمان ها به دلیل مقاوت سیم کواکسیال  با افت سیگنال مواجه خواهند شد که صرفه اقتصادی نخواهد داشت هر واحد برای خود جداگانه از تقویت سیگنال آمپلی فایر استفاده کند. )
 • هزینه نصب و تعمیر مرکزی بسیار ارزانتر خواهد بود.
 • تخریب بیشتر محل نصب شده معمولا پشت بام زودتر از مکانهایی که از این سیستم جدید استفاده میکنند دچار اسیب میشود و با هر نقل و انتقال در مجتمع و آپارتمان اداری چه مسکونی به یک شکل خواهد بود.
 •  و …

قیمت تجهیزات انتن 

 

قیمت خرید تجهیزات و لوازم انتن مرکزی برای مجتمع و ساختمان مسکونی و اداری با توجه به واحدهای استفاده کننده و تولیدات داخلی، وارداتی اختلاف قیمت متفاوتی دارند و هر کدام باید از یک سری از برندها و لوازم انتن استفاده کرد و بیش از ۹۰%  تجهیزات داخل ایران نیز تولید می شوند اما تجهیزات ماهواره مرکزی به طور کل وارداتی است و تولیدات داخلی ندارد قیمت گرانتر البت با استاندارد اروپا را دارند که برای واحدهای بیش از ۸ واحد مقرون به صرفه خواهد بود تا از این سیستم استفاده کنند برای هتل  و سایر مراکز تفریحی نیز میتوان از تجهیزات سیستم مرکزی مدرن استفاده کرد که به تجهیزات و لازم انتن مرکزی هتلینگ نیز معروف است و قابلیت بسیار بالایی دارد که کامل توضیح خواهیم دارد.

قیمت خرید تجهیزات پریز مخصوص ماهواره مرکزی یا سه سوکته

پریز ماهواره

 پریزهای سه خروجی انتن مرکزی دارای یک خروجی انتن با بازه فرکانس ۵ الی ۸۵۰ مگاهرتز، یک خروجی رادیو با فرکانس مشابه خروجی انتن و یک خروجی SAT فرکانس بالا در محدوده ۸۵۰ تا ۲۵۰۰ مگاهرتز جهت دریافت فرکانس کانالهای دیجیتال (ماهواره) می باشد. لازم به ذکر است که در مواردی که بخواهیم یک سیگنال با فرکانس بالا و یک سیگنال با فرکانس پایین را دریافت کنیم از پریز سه خروجی استفاده می شود. در واقع زمانی که بخواهیم کانالهای ماهواره و شبکه داخلی دیجیتال را از یک پریز با یک خط اصلی دریافت کنیم از این پریز استفاده می کنیم. قیمت پریز انتن در هر بندی به یک صورت می باشد و در برندهای ایرانی نیز که جدیدا تولید می شوند برندهای قابل اعتمادی نیز داریم که میتوان با توجه به قیمت شان خرید کرد . جهت خرید لوازم و تجهیزات آنتن با ما در ارتباط باشید.

انواع پریز انتن

قیمت خرید پریز انتن دارای دو ویژگی کلی می باشند که بر اساس آنها به دسته متفاوتی تقسیم می شوند. دو ویژگی عبارت اند از تعداد پریزهای مورد نیاز در هر مسیر سیم کشی و بر اساس تعداد خروجی . تعداد پریزهای مورد نیاز در هر مسیر سیم کشی می توان آنها را به دو دسته؛ پریز ته خط ( انتهایی ) و پریز میانی ( عبوری یا بین راهی ) تقسیم کرد.

پریز انتهایی ( ته خط ) انتن 

اگر در یک واحد تنها یک مصرف کننده پیش بینی شده باشد و از آن پریز به پریز دیگری سیم کشی نشده باشد و کابل مصرف کننده مستقیم از پشت آمپلی فایر یا اسپلیتر انتن به مصرف کننده رسیده باشد، از پریز انتن ماهواره انتهایی استفاده می شود. مواردی که در یک محل بیش از یک پریز در مسیر پیش بینی شده باشد، آخرین پریز (ته خط) در مسیر سیم کشی، پریز ته خط انتن استفاده می شود. در حالت کلی میتوان گفت که کاربرد این پریز در واحدهای با متراژ کم که تنها یک مکان برای قرارگیری تلویزیون ( گیرنده ) پیش بینی شده باشد و همچنین در مکانهایی با تعداد مصرف کننده کم می باشد.

پریز عبوری ( میانی یا بین راهی ) سیستم 

در مواقعی که در یک محل بیش از یک پریز در مسیر سیم کشی انتن تعبیه شده باشد از پریز بین راهی ( میانی ) انتن استفاده می شود. کابل کواکسیال انتن ورودی به واحد ابتدا به ورودی پریز میانی انتن متصل شده، سپس از خروجی پریز میانی به ورودی پریز بعدی متصل می شود..

 

هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره smatv مقرون بصرفه تر و با کیفیت تر از matv است؟

قیمت آنتن مرکزی

قیمت آنتن مرکزی

این نوع سیستم مرکزی matv با پیشرفت علم و تکنولوژی نیز پیشرفت کرده و به دلیل کیفیت بالا و هزینه کم هر روز در بین عموم بیشتر محبوب شد مورد استفاده قرار گرفته است ( البت تکنولوژی آن از ماهواره مرکزی کاملا قدیمی تر است و هزینه نصب آنتن مرکزی یک چهارم دیش مرکزی است ) و این سیستم به تکامل رسید و سیستم ماهواره مرکزی و یا دیش مرکزی شکل گرفت . که چند سالی هم هست که در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد . اما متعاسفانه به دلایل منع قانونی و نبود تجهیزات ماهواره مرکزی و مهمتر از همه نبود زیر ساخت های لازمه این کار ( آموزش اصولی کار ، نداشتن ابزار جدید و حرفه ای این کار و … ) باعث شده با مشکلات فراوانی روبه رو باشیم . 

اما شرکت فنی مهندسی نصب نو با تجهیزات مدرن و اروپایی و با تکنسین باتجربه و دوره دیده توانسته است در ۱۰ سال گذشته به صورت حرفه ای در امر طراحی انواع سیستم مرکزی و اجرا بی نقص خود پروژه های موفق بیشماری را انجام دهد . انواع سیستم آنتن و سیستم هتلینگ و بیمارستانی ، برجها ، مجتمعهای مسکونی و اداری و … 

ماهواره مرکزی

مولتی سوئیچ ماهواره مرکزی ساختمان مسکونی و هتل ها واردات ترکیه درجه یک بازار مشخصات و اطلاعات و قیمت انها در این قسمت مطالعه بفرمایید.

 

بهترین آنتن مرکزی برای آپارتمان های مسکونی و تفریحی اداری

بهترین مولتی سوئیچ

بهترین آنتن مرکزی باید سیستمی دانست که هم کم هزینه باشد و هم از تکنولوژی جدید بهره ببرد ، و از قدرت و کیفیت تصویر بالایی بر خوردار باشد. با این معیار ها می توان بهترین _ smatv آنتن مرکزی ماهواره _ را بهترین سیستم مرکزی دانست . اما به شرطی که در طراحی و اجراع پروژه به درستی انجام و از زیر ساخت های مناسب استفاده شود . شرکت نصب نو با تکنسین های مجرب در طراحی و اجراع و همچنین با وارد کردن بهترین برند تجهیزات مرکزی و فروش بدون واسطه و با ضمانت در سراسر ایران در خدمت هم وطنان عزیز می باشد .

آنتن مرکزی هتل و مراکز تفریح به چه صورت است ؟ سیستم هدند و هتلینگ چیست ؟

آنتن مرکزی هتلینگ سیستم هدند

انتن تلوزیون هتلی و یا سیستم هدند headend مخصوص هتلها و مراکز تفریحی به گونه ای می باشد که می توان داخل اتاقها بدون نیاز به رسیور هم شبکه ماهواره ای را دریافت کرد آن هم با هر تعداد اتاق و هم شبکه داخلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین شبکه ای داخلی که بنا به نیاز هتل تبلیغات و منوی غذا ها و نقشه محله اطراف و تخفیفات و حتی شبکه های ماهواره ای و … را در شبکه هایی به صورت مجزا در هر اتاق راه اندازی کرد . گروه فنی مهندسی نصب نو با راه اندازی سیستم های جدید و شبکه های کابلی در ایران پیشرو بوده و مفتخر است در طی چندین سال فعالیت خود از سال ۱۳۸۸ تا کنون به راه اندازی و عیب یابی انواع پروژه های خود به صورت کاملا موفق در ایران به ثبت رسانده است . و در این عرصه از فعالیت خود یکی از با تجربه ترین تکنسین فعال در این زمینه را دارد و در فروشگاه انلاین تجهیزات روز دنیا در زمینه سیستم مرکزی را به فروش می رساند و تمامی کالاها نیز با گارانتی عرضه می شوند .

سیستم انتن مرکزی هتلی چیست ؟ تلویزیون کابلی چگونه است ؟

 

آنتن مرکزی هتل

سیستم انتن مرکزی هتلی ( هداند و یا هدند ) در واقع در این مدل سیستم را در هتلها و متل ها و مراکز تجاری و اداری مورد استفاده قرار میگیرد که به صورت یک پارچه و برای کم کردن هزینه از این مدل سیستم استفاده می شود و می توان ماهواره و شبکه سراسری را بدون نیاز به رسیور در تلوزیون تما شا کرد . با این مدل سیستم تلوزیون هتلی نیز گفته می شود . و به راه اندازی شبکه اختصاصی که با کابل انتقال تصویر داده می شود ( هتل و متل ها و بیمارستان ها و… ) نیز تلوزیون کابلی گفته می شود . 

 

مدرنترین دستگاه دیجیتال در بازار

قیمت آنتن مرکزی چگونه تعین می شود؟

جدیدترین فرکانس اچ دی شبکه صدا وسیما در ماهواره  

شبکه های صدا و سیما در کدام ماهواره ها می با شد

 

 دریافت سیگنال برای ساختمان به چند روش صورت میگیرد؟ ماهواره مرکزی و انتن مرکزی

آنتن مرکزی ماهواره

 

 1. MATV: یکی از انواع آنتن مرکزی سیستم matv است ، آنتن مرکزی برای دریافت، تقویت و توزیع سیگنال‌ها در برخی باندهای مختلف نظیر UHF بهره گرفته می‌شود. در صورتی که از این سیستم استفاده کنید، سیگنال‌های تلویزیونی در گیرنده‌های شما بدون هیچ نویزی و خیلی شفاف دریافت خواهند شد.سیستم
 2. SMATV: یکی دیگر از سیستم آنتن مرکزی smatv به حساب می اید که جدیدترین نوع سیستم مرکزی به حساب می اید و نیز در بین تمامی سیستم های مرکزی بهترین آنتن مرکزی ماهواره می باشد . این سیستم دقیقا کارایی مشابه با matv را دارد، با این اختلاف که قادر است سیگنال‌های ماهواره را هم بگیرد و با فرایند ساده تر به مصرف کننده برساند .
 3. CATV: در مدل catv به این صورت عمل میکند که سیگنال‌های تلویزیونی از مرکز تولید شده و پس از تقویت توسط کابل به گیرنده‌ها ارسال خواهد شد.
 4. CCTV: سی سی تی وی یکی دیگر از عنواع سیستم مرکزی است که همه ی سیگنال‌های ویدئویی و صوتی ( مانند دوربین‌ مداربسته و همه لوازم پخش صدا و تصویر، دی وی دی پلیر و ضبط صوت و….) به وسیله قطعه ای به اسم مدولاتور بر روی باندهایی که خالی باشند، مدوله شده و به وسیله میکسر به سه سیستم مرکزی که در بالا با آن‌ها آشنا شدید، اضافه میگردد. که در آخر میتواینم تصاویر دوربین مداربسته یا دی وی دی و… را در کانال های تلوزیونی مشاهده کنیم .

 

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی سیستم آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی

انتقال تصویر روی آنتن مرکزی

 

ارسال تصاویر دوربین های مداربسته Transfer CCTV image to central antenna بر روی آنتن مرکزی آپارتمان و تماشای تصاویر روی تلویزیونی می باشد و از آنجا که حتی آن مکان دارای نگهبان نیز باشد ولی باید نکته توجه کرد که یک شخص نمی تواند همیشه مسئول و مراقب تصاویر ثبت شده توسط دوربین مدار بسته باشد، امکان واحدها قابلیت دسترسی به تصاویر دوربین مداربسته را داشته باشند بیش از پیش احساس می شود.

به همین دلیل سیستم آنتن مرکزی قادر است تا تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته را دریافت و در یک کانال تلویزیونی به کل واحدها ارسال شود . و مانند بقیه شبکه سراسری یک شبکه جدا که فقط تصاویر دوربینها را پخش میکند را دریافت میکنند .

شرکت فنی مهندسی نصب نو، با داشتن تجهیزات مدرن و تکنسین های دوره دیده در امر طراحی و اجراع و تعمیرات انواع سیستم مرکزی و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و فروش بدون واسطه تمامی تجهیزات سیستم مرکزی برند اصلی در ایران جزع معتبرترین ها می باشد .

قیمت خرید لوازم و هزینه نصب آنتن و ماهواره مرکزی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب ماهواره مرکزی

هزینه نصب انتن مرکزی به چند عامل به صورت مستقیم بستگی دارد که در زیر کامل آورده ایم . و باید بدانیم که در هر شهر با توجه به اصناف متفاوت می باشد قیمت برای سال ۹۹ می باشد و تمام موارد مصرفی نیز با توجه به مقدار و برند نیز به مبالغ اضافه خواهد شد و اجرت تعمیر سیستم مرکزی ماهواره و انتن نیز یک سان نخواهد بود و تعمیرات گرانتر از اجرت نصب میباشد. یک سری از عوامل تعیین قیمت را مرور خواهیم کرد.

 

 • ۱- تعداد طبقات
 • ۲- تعداد واحدها
 • ۳- نوع سیم مورد استفاده
 • ۴- داشتن خدمات بعد از طراحی و اجراع
 • ۵- داشتن و نداشتن ، گارانتی اجناس مورد استفاده

و برای مثال :

یک اپارتمان ۵ طبقه و ۲ واحدی هزینه لوازم و قیمت نصب و تعمیر آنتن به صورت مرکزی ( مجموع ۱۰ واحد ) برای این ساختمان از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان یک مدل متریال و ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ نیز با یک مدل دیگر که در این دو نوع قیمت ، تنها با تغییر ( نوع و برند ) سیم کواکسیال به کار برده شده اختلاف قیمت این چنینی دارد .

فروشگاه انلاین تجهیزات انتن مرکزی بدون واسطه و فقط و فقط برند اصلی صورت میگیرد. و تمامی کالا دارای ضمانت هستند .

در آینده بصورت ، کامل و حرفه ای آموزش آنتن مرکزی را قرار خواهیم داد . تا علاقه مندان بتوانند رایگان با شغل اشنا شوند و نحوه انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی سیستم ماهواره و انتن نیز که به صورت کامل بیان خواهیم کرد که از بیشترین سوالات متداول افراد می باشد.

کلاسهای آموزشی عمومی و خصوصی دوربین مداربسته و انواع  آنتن مرکزی نیز بر گزار می شود که در قسمت مربوطه میتوانید اطلاعات خود را وارد نمایید .

 

قیمت تعمیرات و نصب آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی

نصاب آنتن مرکزی

نصاب آنتن مرکزی در تهران و کرج حضور فعال دارند و مشاوره و باز دید توسط تکنسین شرکت بعد از تماس در همان روز انجام می شود و مشاوره و باز دید رایگان می باشد و مشاوران شرکت به صورت ۷ روز هفته اماده پاسخ گویی به عزیزان هستند تمام لوازم و تجهیزات نیز دارای گارانتی هستند و روی فاکتور ارائه خواهد شد.تقویت کننده سیگنال آنتن و ماهواره وارداتی ترکیب کننده سیگنال و امولاتور و تقسیم کننده برند مطرح اروپایی و تولیدات داخلی.

تعمیرآنتن مرکزی

 

تعمیرسیستم آنتن مرکزی نیازبه داشتن دانش فنی این رشته و نیاز به تجهیزات تخصصی در این زمینه دارد . و داشتن تجربه کافی در تعمیرات و نصب . تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت نصب نو با پشت سر گذاشتن دوره های اموزش به صورت تخصصی با مدرنترین لوازم زیر نظر شرکت مشغول به کار می شوند .

تعمیرات انتن مرکزی به صورت تخصصی توسط گروه نصب نو nasbenew  با گارانتی انجام می شود. تعمیرات انواع انتن مرکزی هتل ها ادارجات و برجهای مسکونی با تکنسین دوره دیده و با تجهیزات و مدرن با کمترین قیمت انجام می شود باید در نظر داشته باشید تمام تجهیزات مورد استفاده در سیستم آنتن مرکزی جزع بهترین قطعات بازار چه تولیدات داخلی و چه وارداتی دارای استاندار های اروپایی هستند و تمام توسط شرکت نصب نو گارانتی می شوند.

قیمت تعمیرات آنتن مرکزی

 

تعمیر کار آنتن مرکزی

قیمت تعمیرات سیستم آنتن مرکزی و رفع عیب و دادن تصویر داخل واحد ، هر واحد ۵۰٫۰۰۰ تومان بابت اجرت و ایاب و ذهاب تعیین شده است .و اگر تعداد واحد ها بیش از ۱۰ واحد شوند هزینه کمتر خواهد شد . 

هزینه تعمیر ساختمان ۱۰ واحدی هر واحد هزینه ای ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ خواهد داشت . و تعداد واحد های ما بین ۵ واحد یا ۱۰ واحد نیز ۴۵٫۰۰۰ تومان صورت میگیرد .( مثلا ۷ واحد یا ۸ واحد )

۱ واحد تعمیرات آنتن =۱۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ برای یک واحد هزینه خواهد داشت . 

۷ واحد تعمیرات آنتن = ۱۰۵٫۰۰۰ تومان واحدی باید پرداخت کند.

۱۰ واحد تعمیرات آنتن = ۱۲۰٫۰۰۰ تومان واحدی باید بپردازد .

 

قیمت لوازم و تجهیزات انتن مرکزی دیجیتال ساختمان مسکونی و اداری

تقویت کننده آنتن

قیمت خرید تجهیزات و لوازم سیستم مرکزی دیجیتال آپارتمان مسکونی و ساختمان اداری که هر اتاق دارای پریز انتن هستند با توجه به خروجی مورد استفاده و آنها ( داخل پریز قابلیت تفکیک انتن رادیو و ماهواره را دارند )  میتوان از هر کدام در صورت لزوم استفاده کرد که با توجه سیستم پخش جدید صدا و سیما و شبکه تلوزیونی به صورت فول اچ دی و با اضافه شدن شبکه ۴k نیز نیاز به لوازم جدیدتر و حساس تر می باشد اینها با توجه به قابلیتهای هر کدام ( matv – smatv ) دارای یک قیمت جدا می باشد

لوازم و تجهیزات ساخت کشورمان تپ اف tap off

تجهیزات انتن مرکزی

قیمت محصولات انتن و دیجیتال مرکزی، مارکها و برندهای بسیاری در بازار رایج هستند که از جمله می توان به برند داخلی مانند محصولات شرکت سیماران نام برد. ساخت تجهیزات الکترونیکی در ایران است که همواره تلاش کرده با برقراری ارتباط با شرکتهای مطرح در جهان ، تولیداتی با کیفیت ارائه داده و از بهترین قطعات استفاده نماید. قیمت تپ آف آنتن مرکزی خرید مناسب و گارانتی از شرکت نصب نیو می باشد .

 تفاوت تپ آف و اسپلیتر

 قیمت خرید Splitter ( اسپلیتر ) تجهیزات ارزان قیمت انتهایی در سیستم انتن می باشد و سیستم با استفاده از ابزار با افت سیگنال همراه خواهد بود. در صورت با نصب اسپلیتر در سیستم مقدار سیگنال ورودی و خروجی متفاوت خواهد بود. Tap Off ( تپ آف ) لوازم و تجهیزات میانی در سیستم آانتن می باشد ولی در سیستم باعث افت سیگنال نمی شود و تنها به عنوان یک تقسیم کننده میانی در سیستم عمل می کند. به صورت که ورودی تپ آف به خروجی آنتن و تقویت کننده فیلترها، مبدلهای فرکانسی، تله موج  و یا مچینگ متصل شده و خروجی آن به اسپلیتر یا یک تپ آف دیگر وصل می شود.

تپ آف (تپآف) و اسپلیتر

قیمت خرید تجهیزات انتن سیستم دیجیتال تپ آف ( Tap Off ) و اسپلیتر ( Splitter )  از تجهیزات توزیع سیگنال ( Distribution Equipment ) می باشند که شامل قطعاتی چون تقسیم کننده انشعابی یا مقسم انتهایی ( اسپلیتر ) و تقسیم کننده عبوری یا میانی ( تپ آف ) و لوازم انتن دیجیتال مقاومت انتهایی ( Terminator ) و . . . برای تحویل سیگنال به گیرنده و جدا سازی ( Isolation ) هر گیرنده ای از سیستم می باشد. 

انواع تپ آف و اسپلیتر

قیمت خرید تجهیزات ( تپاف و اسپلیتر ) باتوجه به شرایط و موارد استفاده در انواع مختلفی وجود دارند که عبارت اند از؛ ۱- براساس تعداد خروجی ۲- براساس میزان افت سیگنال براساس تعداد خروجی قیمت خرید تپ آف و اسپلیتر ۲ راه و قیمت خرید ۳ راه، و قیمت خرید ۴ راه، و قیمت خرید ۶ راه تجهیزات مرکزی و . .  .

 

 

آموزش نصب آنتن و تعمیرات

آموزش آنتن مرکزی

آموزش و تعمیر در کلاس های آموزشی به صورت تخصصی با تکنسینهای دوره دیده و با سابقه صورت میگیرد و همچنین به صورت کتبی و عملی این کلاس ها دایر می باشد و علاقه مندان با این رشته فنی می توانند ثبت نام کنند و در این کلاسها حاضر شوند. میزات تحصیلات ملاک نیست تنها با داشتن علاقه به این رشته می توانید به یک کارشناس حرفه ای تبدیل شوید

طراحی و اجراع بهترین آنتن مرکزی با کمترین قیمت و فروش بدون واسطه لوازم و تجهیزات مرکزی و دوربین مداربسته و فروش کالا برق با ضمانت کالا و فقط برند اصلی در تمام نقاط ایران به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به صورت انلاین سفارش خود را ثبت کنید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید .

در پروژه های انجام شده به بهترین شکل صورت گرفته است و در نظر سنجی که در سال ۹۷ صورت گرفت رضایت ۱۰۰% مشتریان را شاهد بودیم و تیم شرکت مهندسی نصب نو با افتخار اماده ارایه خدمات در تمامی مناطق ایران به صورت پروژه ای می باشند . نصب بهترین آنتن مرکزی و نصب بهترین دوربین مداربسته و مدرنترین تجهیزات و لوازم نصب را از ما بخواهید .

استخدام

افراد علاقه مندی که در کلاس ها حضور یافته اند بعد از اتمام دوره به صورت کامل ، استخدام به عمل می اید و می توانند در شرکت مشغول به کار شوند .

نتیجه گیری کلی :

در منازل از ۲ نوع سیستم مرکزی استفاده می شود ۱- آنتن و  ۲-ماهواره که اولی فقط شبکه های داخلی را دریافت میکند و دومی سیستم و تکنولوژی جدیدتر و مقرون بصرفه تر است و بهترین آنتن مرکزی نیز می باشد .

اما در کشور ما آنتن مرکزی ماهواره مشکلات قانونی دارد ( با این که بهترین آنتن مرکزی محسوب می شود ) و نداشتن تولیدات داخلی تجهیزات این سیستم مرکزی و آشنا نبودن تکنسین های متخصص برای طراحی و اجراع اکثر افراد را نسبت به این تکنولوژی دل سرد کرده است . اما

شرکت نصب نو با فروش تجهیزات مرکزی بدون واسطه و با کمترین قیمت و طراحی و اجراع این سیستم با تکنسینهای دوره دیده و با تجربه در مدت ۱۰ سال کار و آموزش در کل مناطق ایران توانسته کارنامه موفقی را به ثبت برساند.

 

 

 

2 دیدگاه در آنتن مرکزی ماهواره چیست | بهترین آنتن مرکزی ماهواره | نصب مرکزی با ضمانت
 1. […] قیمت آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی چطور تعیین می شود ؟ […]


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.