قیمت گیرنده ۴K؟ | شبکه های ۴K | گیرنده بین اسپورت | اشتراک بین اسپورت | ای پی تی وی iptv

گیرنده بین اسپورت

 

قیمت گیرنده ۴K یا دیجیتال ۴k فورکی در بازار چقدر است ؟ و آیا دستگاه دیجیتال ۴K بخریم باید تلویزیون ۴K نیز تهیه کنیم ؟ و قیمت جدیدترین گیرنده با کیفیت فورکی چند است ؟ فرکانس شبکه فورکی کدام است ؟ و اصلا فرق بین FULL HD , 4K در چیست؟ گیرنده بین اسپورت اسپوت چقدر است و اشتراک ان چقدر هزینه دارد؟ ای پی تی وی شبکه ها ی بین اسپورت وجود دارد؟ دستگاه فورکی قلابی را چطور تشخیص دهیم؟ گیرنده فورکی اصلی با ۶۰ فریم بر ثانیه دریافت می کنید و گیرنده فورکی فیک با ۳۰ فریم تصاویر را دریافت میکنند و شبکه فورکی با ارسال ۳۰ فریم بر ثانیه نیز وجود ندارد. گیرنده بین اسپورت و خرید اشتراک بین اسپورت و یا دیدن شبکه ها با iptv آی پی تی وی با سرور قدرتمند 
قیمت گیرند فول اچ دی برون مرزی واقعی را می توان از۶۵۰٫۰۰۰ تا ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ هزار تومان متغییر می باشد ( در این مدل فقط قادر هستند شبکه های داخلی را بگیرند ) . و گیرند برند اصلی ۴K نیز از ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان شروع می شود تا قیمت های چند ده میلیونی. البت این مدل از هر نظر با بقیه گیرند ها متفاوت می باشد . که به صورت کامل بیان خواهیم کرد . برای خاندن ویژگی های بهترین گیرنده ULTRA HD موجود در بازار به این مقاله سر بزنید.

 

ماهواره مرکزی چیست و چه مزیتی دارد؟ را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

گیرنده دیجیتال بازیگران و فوتبالیست ها از کدام برند است ؟ با چه قیمتی ؟

 

قیمت دستگاه گیرنده ۴k بین bein چقدر است ؟ 

قیمت گیرنده بین bein که متعلق به شرکت بین اسپورت می باشد و قیمت رسیور بین نیز با اختلاف قیمت سه برابر گرانتر از دستگاه گیرند دیگر برند ها ست. حالا می پرسید چرا ؟ چون یک سری از گیرنده های برون مرزی ( رسیورها ) فقط تولید شرکت های شبکه های تلویزیونی می باشند که با آن دستگاه قادرید شبکه های همان شرکت را با خرید اشتراک با دستگاه گیرنده همان شرکت باز کنید مانند دستگاه بین اسپورت و دستگاه اسکای اسپورت و …( می توان با خرید دستگاه بین اسپورت شبکه های بین اسپورت را باز کرد از یک سال تا مدت زمان اشتراک دستگاه )  با این سیاست شبکه های تلوزیونی حق انحصاری دریافت و باز گشایی شبکه های خود را بدون داشتن دفتر فروش در هر کجای دنیا فقط با دستگاه های خود عرضه می کنند و هر شخصی با تهیه این گیرنده ها می تواند تا مدتی تمام شبکه ها را بدون نیاز به خرید حق شارژ به رایگان تماشا کند( زمان خرید دستگاه حق اشتراگ روی دستگاه می باشد ) . و به دلیل هزینه اشتراک بالا قیمت گیرنده هم بسیار گران است و بعد از اتمام حق اشترک دستگاه با دستگاه معمولی هیچ فرقی ندارد.

قیمت گیرنده بین اسپورت با حق اشتراک یک ساله آن در کشور ما نزدیک به هفت میلیون تومان است.

رسیور بین یکی از این دستگاه های گیرنده ( دستگاه دیجیتال ) می باشد که فقط حق اشتراک آن نزدیک به ۴ میلیون تومان است در سال در حالی که می توان با خرید دستگاه با سیستم عامل و با همان کیفیت فقط با حق اشتراک آن را خرید و با خرید اشتراک ای پی تی وی iptv تمام آن شبکه ها را دریافت کرد.البت ای پی تی وی ها تماما قانونی نیستند و کپی رایت را رعایت نمی کنند که هزینه آن ارزانتر است ولی چون نوع سرور آنها قابل شناسایی نیست قابل پی گیری هم به راحتی نیست ( نه به صورت ۱۰۰% ) از همین رو نیز کسانی که نیاز به خرید بین اسپورت دارند می توانند با مشاوره از فروشگاه نصب نو این سیستم را خریداری کنند سرورهای پرقدرت و با کیفیت با حق اشتراک بیش از ۲۰٫۰۰۰ شبکه تلوزیونی و ای پی وود.

 

خرید ای پی تی وی iptv شبکه های بین اسپورت از فروشگاه نصب نو

خرید اشتراک شبکه های بین اسپورت از خود شرکت بین بسیار گران و بدون داشتن دستگاه های بین بسیار سخت و امری ناممکن ، اما فروشگاه نصب نو با فروش iptv bein sport  ای پی تی وی بین اسپورت در بستر اینترنت از پرداخت هزینه های اضافی  شما جلوگیری می کنید و می توانید تمام شبکه های بین اسپورت را به صورت زنده و انلاین تماشا کنید و جالب است بدانید علاوه بر نصب بر روی دستگاه گیرنده قادر هستید بر روی موبایل و تبلت و لپ تاب نیز این بکه های ورزش تلویزیونی را تماشا کنید. اینترنت مورد نیاز برای دریافت این قایلیت سرعت ۲ مگابایت بر ثانیه می باشد.
از این تکنولوژی شبکه های ایرانی نیز جدیدا بهره مند شده اند و شبکه های سراسر جمهوری اسلامی ایران نیز بر روی بستر ای پی تی وی ارسال می شوند که با خرید اشتراک از فروشگاه قادرید به اکثر شبکه های دنیا دسترسی داشته باشید.

 

کیفیت ۴K چه فرقی با کیفیت فول اچ دی دارد؟

 

شبکه 4k

کیفیت ۴k چه فرقی با کیفیت فول اچ دی دارد را باید به این صورت بیان کرد که در تصویر full hd تراکم پیکسل ها ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ بود و در سیستم ult 20160 در ۳۸۴۰ است با بیان ساده تر کیفیت تصویر ۴k بیش از ۴ برابر کیفیت فول اچ دی با رنگ واضح تر و شفاف تر تصاویر واقعی تر از تکنولوژی فول اچ دی می باشد. البت برای دریافت کیفیت بالا هم باید از گیرنده فورکی استفاده کنید و هم از تلویزیون با کیفیت ۴k استفاده کنید تا بتوانید وضوح فورکی را به خوبی ببینید. با جدیدترین گیرنده ها که گیرنده فورکی  هستند ، قادر به باز گشایی شبکه های فورکی هستند. و هر روزه نیز به فرکانس فورکی و تعداد شبکه های ۴K افزوده می شود.

آیا تلویزیون ۴k بخریم؟

کیفیت ۴k واقعا بی نظیر است و عالی و تکنولوژی روز است و در کل تکنولوژی بد نیست اما، این که این سیستم جدید است و ما بخواهیم پیشرو باشیم باید به این نکته توجه کنیم که ۴k با قابلیت ۱۰ بیت رنگ باید خرداری کنیم. اینکه این سیستم نو ظهور است و کاملا خوب ، اما شبکه های فورکی که با سیستم پخش می شوند بسیار کم است . البت تا سال ۲۰۱۸ فقط ۳ تا شبکه با کیفیت فورکی یا اولترا اچ دی پخش می شده و هر ساله نیز به تعداد شبکه های فروکی افزوده خواهد شد.

شبکه های ۴k

شبکه های 4k

شبکه های ۴k ( کانال فورکی ) فعلا در تمامی جهت ها پخش است و هر کدام در یک ماهواره جدا گانه قابل دریافت است و هر ماه به شبکه با کیفت ultra hd اضافه می شود. البت باید در نظر داشته باشیم با توجه به قیمت دستگاه گیرنده ۴k موجود در بازار طرف داران زیادی نداشته باشد.

در زیر لیست شبکه های قابل دریافت با کیقیت uhd را بیان میکنیم 

فرکانس شبکه های ۴K

فرکانس شبکه های ۴k که فقط با گیرنده ۴k ( دستگاه دیجیتال ۴k ) قابل دریافت می باشد و جدیدا نیز شبکه فورکی صدا و سیما نیز در ماهواره عربست ۲۶ یا بدر ۲۶ به صورت رایگان قابل دریافت می باشد و این اولین شبکه فورکی صدا و سیما محصوب می شود. و اکثر شبکه ها نیز با پرداخت حق اشتراک و یا راه های باز گشایی قابل دیدن هستند و شبکه فورکی رایگان بسیار محدود هستند.

۲۶e

۱۲۲۶۵  ۳۰۰۰۰ h 

۴۶ E

NASHE HDR 4K (

۱۱۰۵۳ V 15000

E 13 

CANAL+ 4K UHD

                                                                                                                                ۱۰۷۱۹ V 27500

FUNBOX UHD

NASA UHD TRAVELXP 4K

TRAVELXP 4K

۱۰۷۲۷ V 30000

Rai 4k

۱۰۷۲۷ V 27500

sky 4k hdr

۱۲۲۰۷ H 29700

fashon tv 4k

love nature 4k

hot bird 4k 1

۱۲۵۳۹ H 30000

۵۲٫۵ E

D1 ( فعلا موقتا دایر شده و تا کی باقی بماند چیزی معلوم نیست )

۱۲۰۷۳ V 27500

۴۲ E

TRT 4K

۱۰۹۸۰ V 12500

ASTRA UHD DEMO

SES UHD DEMO

TEST 4K PROMO

BIN 4K HDR

SKY SPORT UHD

SKY SPORT BUNDESLIIGA UHD

E 4

KAN 4K

TEST 4K

در خرید تلوزیون ۴k باید توجه کرد که قابلیت ساپورت hdmi سری ۲٫۰a را داشته باشد

HDMI 2.0 = 4K

HDMI 2.a = 4k hdr

.HDMI 2 .0B = 4K HDR HLG

HDMI 2.1 = 4K HDR HLG 8K

تا علاوه بر اینکه توانایی باز کردن کانال های ۴K را داشته باشد و هم چشمان ما کیفیت ۴K را نیز بتواند تشخیص دهد .

 

 

 

2 دیدگاه در قیمت دستگاه گیرنده ۴K؟ | شبکه های ۴K
  1. […] قیمت بهترین گیرنده ۴K  در بازار ما انواع گیرنده دیجیتال وجود دارد اما کدام نوع اصلی و ارزش خرید دارد و هر کدام چه ویژگی دارند را باید در این قسمت پیدا کرد . […]


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *