[wordpress_file_upload]

آنتن مرکزی ماهواره چیست | بهترین آنتن مرکزی ماهواره

آنتن مرکزی ماهواره چیست

آنتن مرکزی ماهواره چیست

آنتن مرکزی ماهواره چیست ؟ و بهترین آنتن مرکزی ماهواره کدام است ؟ جواب سوال اول را باید به این شکل پاسخ داد زمانی که آپارتمان ها و برج ها و مجتمع های تفریحی و مسکونی ساخته شد ، نیاز به یک سیستمی که قدرت بالا هزینه پایین داشته باشد و بتواند تمامی واحد ها را ساپورت کند حس شد ، و به این شکل سیستم انتن مرکزی به وجود آمد. سیستم آنتن مرکزی شامل یک آنتن ماهواره و مجموعی از فرایند تقویت سیگنال ماهواره و انتقال سیگنال به مصرف کننده را آنتن مرکزی ماهواره ( یا دیش مرکزی ) گویند.

آنتن مرکزی ماهواره smatv مقرون بصرفه تر و با کیفیت تر از matv نیز می باشد .

این نوع سیستم مرکزی matv با پیشرفت علم و تکنولوژی نیز پیشرفت کرده و به دلیل کیفیت بالا و هزینه کم هر روز در بین عموم بیشتر محبوب شد مورد استفاده قرار گرفته است ( البت تکنولوژی آن از ماهواره مرکزی کاملا قدیمی تر است و هزینه نصب آنتن مرکزی یک چهارم دیش مرکزی است ) و این سیستم به تکامل رسید و سیستم ماهواره مرکزی و یا دیش مرکزی شکل گرفت . که چند سالی هم هست که در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد . اما متعاسفانه به دلایل منع قانونی و نبود تجهیزات ماهواره مرکزی و مهمتر از همه نبود زیر ساخت های لازمه این کار ( آموزش اصولی کار ، نداشتن ابزار جدید و حرفه ای این کار و … ) باعث شده با مشکلات فراوانی روبه رو باشیم . 

اما شرکت فنی مهندسی نصب نو با تجهیزات مدرن و اروپایی و با تکنسین های باتجربه و دوره دیده توانسته است در ۱۰ سال گذشته به صورت حرفه ای در امر طراحی انواع سیستم مرکزی و اجرا بی نقص خود پروژه های موفق بیشماری را انجام دهد . انواع سیستم آنتن و سیستم هتلینگ و بیمارستانی ، برج ها ، مجتمع های مسکونی و اداری و … 

 

بهترین آنتن مرکزی

بهترین آنتن مرکزی باید سیستمی دانست که هم کم هزینه باشد و هم از تکنولوژی جدید بهره ببرد ، و از قدرت و کیفیت تصویر بالایی بر خوردار باشد. با این معیار ها می توان بهترین _ smatv آنتن مرکزی ماهواره _ را بهترین سیستم مرکزی دانست .

اما به شرطی که در طراحی و اجراع پروژه به درستی انجام و از زیر ساخت های مناسب استفاده شود . شرکت نصب نو با تکنسین های مجرب در طراحی و اجراع و همچنین با وارد کردن بهترین برند تجهیزات مرکزی و فروش بدون واسطه و با ضمانت در سراسر ایران در خدمت هم وطنان عزیز می باشد .

آنتن مرکزی هتل و مراکز تفریح به چه صورت است ؟

smatv

تلوزیون هتلی و یا سیستم headend مخصوص هتل ها و مراکز تفریحی به گونه ای می باشد که می توان داخل اتاق ها بدون نیاز به رسیور هم شبکه های ماهواره ای را دریافت کرد و هم شبکه های داخلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین شبکه ای داخلی که بنا به نیاز هتل تبلیغات و منوی غذا ها و نقشه محله های اطراف و تخفیفات و … را در شبکه ای به صورت مجزا در هر اتاق راه اندازی کرد . گروه فنی مهندسی نصب نو با راه اندازی سیستم های جدید و شبکه های کابلی در ایران پیشرو بوده و مفتخر است در طی چندین سال فعالیت خود از سال ۱۳۸۸ تا کنون به راه اندازی و عیب یابی انواع پروژه های خود به صورت کاملا موفق در ایران به ثبت رسانده است . و در این عرصه از فعالیت خود یکی از با تجربه ترین تکنسین های فعال در این زمینه را دارد . و در فروشگاه انلاین تجهیزات روز دنیا در زمینه سیستم مرکزی را به فروش می رساند.و تمامی کالاها نیز با گارانتی عرضه می شوند .

سیستم مرکزی هتلی چیست ؟ تلوزیون کابلی چگونه است ؟

سیستم مرکزی هتلی در واقع در این مدل سیستم را در هتل ها و متل ها و مراکز تجاری و اداری مورد استفاده قرار میگیرد که به صورت یک پارچه و برای کم کردن هزینه ها از این مدل سیستم استفاده می شود و می توان ماهواره و شبکه سراسری را بدون نیاز به رسیور در تلوزیون تما شا کرد . با این مدل سیستم تلوزیون هتلی نیز گفته می شود . و به راه اندازی شبکه اختصاصی که با کابل انتقال تصویر داده می شود ( هتل و متل ها و بیمارستان ها و… ) نیز تلوزیون کابلی گفته می شود . 

 

مدرنترین دستگاه دیجیتال در بازار

قیمت آنتن مرکزی 

جدیدترین فرکانس های شبکه صدا وسیما در ماهواره  

جدید ماهواره ایران در چند درجه می باشد؟

عنواع آنتن مرکزی

بهترین سیستم آنتن مرکزی

 

  1. MATV: یکی از انواع آنتن مرکزی سیستم matv است ، آنتن مرکزی برای دریافت، تقویت و توزیع سیگنال‌ها در برخی باندهای مختلف نظیر UHF بهره گرفته می‌شود. در صورتی که از این سیستم استفاده کنید، سیگنال‌های تلویزیونی در گیرنده‌های شما بدون هیچ نویزی و خیلی شفاف دریافت خواهند شد.سیستم
  2. SMATV: یکی دیگر از اعنواع آنتن مرکزی smatv به حساب می اید که جدیدترین نوع سیستم مرکزی به حساب می اید و نیز در بین تمامی سیستم های مرکزی بهترین آنتن مرکزی ماهواره می باشد . این سیستم دقیقا کارایی مشابه با matv را دارد، با این اختلاف که قادر است سیگنال‌های ماهواره را هم بگیرد و با فرایند ساده تر به مصرف کننده برساند .
  3. CATV: در مدل catv به این صورت عمل میکند که سیگنال‌های تلویزیونی از مرکز تولید شده و پس از تقویت توسط کابل به گیرنده‌ها ارسال خواهد شد.
  4. CCTV: سی سی تی وی یکی دیگر از عنواع سیستم مرکزی است که همه ی سیگنال‌های ویدئویی و صوتی ( مانند دوربین‌ مداربسته و همه لوازم پخش صدا و تصویر، دی وی دی پلیر و ضبط صوت و….) به وسیله قطعه ای به اسم مدولاتور بر روی باندهایی که خالی باشند، مدوله شده و به وسیله میکسر به سه سیستم مرکزی که در بالا با آن‌ها آشنا شدید، اضافه میگردد. که در آخر میتواینم تصاویر دوربین مداربسته یا دی وی دی و… را در کانال های تلوزیونی مشاهده کنیم .

 

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی سیستم آنتن مرکزی

انتقال تصویر روی آنتن مرکزی

 

ارسال تصاویر دوربین های مداربسته Transfer CCTV image to central antenna بر روی آنتن مرکزی آپارتمان و تماشای تصاویر روی تلویزیونی می باشد و از آنجا که حتی آن مکان دارای نگهبان نیز باشد ولی باید به این نکته توجه کرد که یک شخص نمی تواند همیشه مسئول و مراقب تصاویر ثبت شده توسط دوربین مدار بسته باشد، این نیاز که همه واحد ها قابلیت دسترسی به تصاویر را داشته باشند بیش از پیش احساس می شود.

به همین دلیل سیستم آنتن مرکزی قادر است تا تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته را دریافت و در یک کانال تلویزیونی به کل واحد ها ارسال شود . و مانند بقیه شبکه های سراسری یک شبکه جدا که فقط تصاویر دوربین ها را پخش میکند را دریافت میکنند .

شرکت فنی مهندسی نصب نو، با داشتن تجهیزات مدرن و تکنسین های دوره دیده در امر طراحی و اجراع و تعمیرات انواع سیستم های مرکزی و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و فروش بدون واسطه تمامی تجهیزات سیستم مرکزی برند اصلی در ایران جزع معتبرترین ها می باشد .

هزینه نصب آنتن مرکزی

هزینه نصب آنتن مرکزی به چند عامل به صورت مستقیم بستگی دارد که در زیر کامل آورده ایم .

۱- تعداد طبقات

۲- تعداد واحد ها

۳- نوع سیم مورد استفاده

۴- داشتن خدمات بعد از طراحی و اجراع

۵- داشتن و نداشتن ، گارانتی اجناس مورد استفاده

و برای مثال :

یک اپارتمان ۵ طبقه و ۲ واحدی هزینه نصب آنتن به صورت مرکزی ( مجموع ۱۰ واحد ) برای این ساختمان از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان یک مدل متریال و ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ نیز با یک مدل دیگر که در این دو نوع قیمت ، تنها با تغییر ( نوع و برند ) سیم به کار برده شده اختلاف قیمت این چنینی دارد .

فروشگاه انلاین تجهیزات مرکزی بدون واسطه و فقط و فقط برند اصلی صورت میگیرد. و تمامی کالا دارای ضمانت می باشند.

در آینده بصورت ، کامل و حرفه ای آموزش آنتن مرکزی را قرار خواهیم داد . تا علاقه مندان به این رشته بتوانند رایگان با این شغل اشنا شوند.

و کلاس های آموزشی عمومی و خصوصی دوربین مداربسته و آنتن مرکزی نیز بر گزار می شود که در قسمت مربوطه میتوانید اطلاعات خود را وارد نمایید 

نصاب آنتن مرکزی

نصاب آنتن مرکزی در تهران و کرج حضور فعال دارند و مشاوره و باز دید توسط تکنسین های شرکت بعد از تماس در همان روز انجام می شود و مشاوره و باز دید رایگان می باشد و خدمات شرکت به صورت ۷ روز هفته در خدمت همشهریان عزیز می باشد .

تعمیرآنتن مرکزی

تعمیرسیستم آنتن مرکزی نیازبه داشتن دانش فنی این رشته و نیاز به تجهیزات تخصصی در این زمینه دارد . و داشتن تجربه کافی در تعمیرات و نصب . تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت نصب نو با پشت سر گذاشتن دوره های اموزش به صورت تخصصی با مدرنترین لوازم زیر نظر شرکت مشغول به کار می شوند .

قیمت تعمیرات آنتن مرکزی

 

تعمیر کار آنتن مرکزی

قیمت تعمیرات سیستم آنتن مرکزی و رفع عیب و دادن تصویر داخل واحد ، هر واحد ۵۰٫۰۰۰ تومان بابت اجرت و ایاب و ذهاب تعیین شده است .و اگر تعداد واحد ها بیش از ۱۰ واحد شوند هزینه کمتر خواهد شد . 

هزینه تعمیر ساختمان ۱۰ واحدی هر واحد هزینه ای ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ خواهد داشت . و تعداد واحد های ما بین ۵ واحد یا ۱۰ واحد نیز ۴۵٫۰۰۰ تومان صورت میگیرد .( مثلا ۷ واحد یا ۸ واحد )

۱ واحد تعمیرات آنتن = ۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۷۰٫۰۰۰ برای یک واحد هزینه خواهد داشت . 

۷ واحد تعمیرات آنتن = ۴۰٫۰۰۰ تومان واحدی باید پرداخت کند

۱۰ واحد تعمیرات آنتن = ۳۵٫۰۰۰ تومان واحدی باید بپردازد 

آموزش نصب آنتن و تعمیرات

آموزش و تعمیر در کلاس های آموزشی به صورت تخصصی با تکنسین های دوره دیده و با سابقه صورت میگیرد و همچنین به صورت کتبی و عملی این کلاس ها دایر می باشد و علاقه مندان با این رشته فنی می توانند ثبت نام کنند و در این کلاس ها حاضر شوند.

طراحی و اجراع بهترین آنتن مرکزی با کمترین قیمت و فروش بدون واسطه لوازم و تجهیزات مرکزی و دوربین مداربسته و فروش کالا برق با ضمانت کالا و فقط برند اصلی در تمام نقاط ایران به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به صورت انلاین سفارش خود را ثبت کنید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید .

در پروژه های انجام شده به بهترین شکل صورت گرفته است و در نظر سنجی که در سال ۹۷ صورت گرفت رضایت ۱۰۰% مشتریان را شاهد بودیم و تیم نصابرکت مهندسی نصب نو با افتخار اماده ارایه خدمات در تمامی مناطق ایران به صورت پروژه ای می باشند . نصب بهترین آنتن مرکزی و نصب بهترین دوربین مداربسته و مدرنترین تجهیزات و لوازم نصب را از ما بخواهید .

استخدام

افراد علاقه مندی که در کلاس ها حضور یافته اند بعد از اتمام دوره به صورت کامل ، استخدام به عمل می اید و می توانند در شرکت مشغول به کار شوند .

نتیجه گیری کلی :

در منازل از ۲ نوع سیستم مرکزی استفاده می شود ۱- آنتن و  ۲-ماهواره که اولی فقط شبکه های داخلی را دریافت میکند و دومی سیستم و تکنولوژی جدیدتر و مقرون بصرفه تر است و بهترین آنتن مرکزی نیز می باشد .

اما در کشور ما آنتن مرکزی ماهواره مشکلات قانونی دارد ( با این که بهترین آنتن مرکزی محسوب می شود ) و نداشتن تولیدات داخلی تجهیزات این سیستم مرکزی و آشنا نبودن تکنسین های متخصص برای طراحی و اجراع اکثر افراد را نسبت به این تکنولوژی دل سرد کرده است . اما

شرکت نصب نو با فروش تجهیزات مرکزی بدون واسطه و با کمترین قیمت و طراحی و اجراع این سیستم ها با تکنسین های دوره دیده و با تجربه در مدت ۱۰ سال کار و آموزش در کل مناطق ایران توانسته کارنامه موفقی را به ثبت برساند.

 

 

 

1 پاسخ به آنتن مرکزی ماهواره چیست | بهترین آنتن مرکزی ماهواره

[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *