تعمیرات آنتن مرکزی | نگهداری سیستم آنتن مرکزی هتل ها و مراکز تفریحی و برج ها | تعمیر کار انتن

تعمیر آنتن مرکزی

تعمیرات آنتن مرکزی و نگهداری از این سیستم برای مکان هایی پر تردد و پر استفاده مانند هتل ها و بیمارستانها و برج های مسکونی و اداری نیاز به دانش فنی و تجربه کافی و در زمینه نصب انتن مرکزی و طراحی آن دارد و تعمیر کار آنتن مرکزی نیز باید تجهیزات مورد نیاز و مدرن در اختیار داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل تجربه خود را عملی کند ( افراد با تجربه زیادی را در این حرفه داریم که یا لوازم مورد نیاز جهت انجام بهتر تعمیر انواع آنتن مرکزی در اختیار ندارند یا تعمیر کار سیستم انتن مرکزی نحوه استفاده از این تجهیزات را به خوبی با انها اشنا نیست ، ان هم به علت عدم وجود کلاس های آموزشی اصولی در این زمینه در کشور ما . البت نگهداری سیستم آنتن مرکزی بعد گذشت چند ماه از اجرا آن به دلیل متعلقات الکترونیکی احتمال ضعیف شدن ، اتصالی کردن سیم ها ، مشکلات نوسان برقی در آمپلی فایر و … دارند و باید آنها را چک کرد و در صورت لزوم تعویض کرد . و نگهداری سیستم آنتن مرکزی برای واحد های بالای ۲۰ واحد الزامی می باشد و نهگداری این سیستم هزینه کمتری دارد نسبت به تعمیر انتن مرکزی .

نگهداری سیستم آنتن مرکزی هتل ها و مراکز تفریحی و برج ها سیستم هدند و تلویزیون کابلی و …

 

نگهداری سیستم آنتن مرکزی

 

نگهداری سیستم آنتن مرکزی هتل ها و مراکز تفریحی و برج های مسکونی و اداری بعد از اجرا پروژه توسط تیم حرفه ای و با دانش لازم و ضروری است تا از هزینه های اضافی و مشکلات بلقوه جلو گیری کنند، تیم تعمیراتی فنی مهندس نصب نیو ( نصب نو سابق ) متشکل از تکنسین های مجرب و با سابقه تشکیل شده است و در تمام نقاط ایران با کمترین زمان نیز اماده خدمت رسانی می باشند.
تعمیرات و عیب یابی انواع آنتن مرکزی و تلوزیون های کابلی و دستگاه های هدند با جدیدترین تجهیزات انجام می شود تا مشتریان و همراهان شرکت نصب نو نیز در آرامش و اطمینان کامل به تیم نصب نو اعتماد کنند و تیم نصب نو را یاری رسان خود در این زمینه بدانند .

 

شرکت نصب نو در نظر دارد به عزیزانی که ما را برای اجرا پروژه ها به دیگران معرفی میکنند هدایای به رسم یاد بود و ناقابل تقدیم کند و مدیران مجتمع ها و آپارتمان ها نیز هدایای ویژه ای دریافت خواهند کرد .

ماهواره مرکزی چیست  را می توانید در این قسمت می توانید در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

 

تغییرات جدید فرکانس شبکه های استانی و فرکانس شبکه فورکی همچنین کد شبکه های ورزش و سه در به صورت کامل بیان کرده ایم.

 

تعمیر کار آنتن مرکزی با ضمانت کاری از ۴ واحد تا ۱۲۰ واحد و ۳۰۰ واحد و …

 

تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیر کار آنتن مرکزی و تکنسین های دوره دیده در گروه نصب نیو با آموزش کامل و آشنا با جدیدترین متد های نصب و تعمیر تمامی سیستم های مدرن انتن مرکزی مرکزی ( سیستم های هتلینگ و هدند و تلوزیون های کابلی و… ) به صورت تخصصی با تجهیزات مدرن آماده ارائه خدمات می باشند و  خدمات نصب دوربین مداربسته و  انتقال تصاویر دوربین مداربسته در بستر آنتن مرکزی با کمترین قیمت و ضمانت تحویل تصویر در تمامی واحد ها به صورت تضمینی و کمترین زمان انجام می شود .

طراحی و اجراع انواع آنتن مرکزی هتل و مراکز اداری و برج ها

آنتن مرکزی

طراحی و اجراع انواع سیستم آنتن مرکزی برای تمامی مراکز دولتی و خصوصی اداری و مسکونی .اعم از هتل ها و مجتمع های تفریحی ، بیمارستان ها ، مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها و …. در خدمت مردم شریف و همراهان گران قدر هستیم . انجام پروژه های شهرستان ها از ۴ واحد تا ۳۰۰ واحد و …

قیمت نصب آنتن مرکزی و نحوه قیمت گذاری آنتن مرکزی را قبلا و مفصل توضیح داده ایم تا بتوانید راحت تر قیمت تقریبی نصب آنتن مرکزی و تعمیر آنتن مرکزی را بدانید فقط باید به این نکته توجه کنید قیمت نصب و تعمیر انتن بسته به نوع متریال آن قیمت ها تغییر خواهد کرد و کالاهای گارنتی دار و وارداتی با قیمت دلار در نوسان است.

نصاب آنتن مرکزی در تهران و کرج و مشاوره رایگان جهت اجرا انواع آنتن مرکزی به صورت تخصصی با ضمانت و باز دید دوره ای توسط تکنسین های مجرب.

قیمت بهترین گیرنده ۴K  در بازار ما انواع گیرنده دیجیتال وجود دارد اما کدام نوع اصلی و ارزش خرید دارد و هر کدام چه ویژگی دارند جدیدترین گیرنده فورکی  را میتوانید آشنا شوید.

دریافت اکثر شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری ایران که بخشی از آنها دائما در حال تغیر نوع کیفیت ارسالی هستند نیاز به لوازم مرکزی جدید دارد تا بتوان تمام واحد ها به یک شکل و بدون افت سیگنال تماشا کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.