فرکانس صدا و سیما

فرکانس شبکه های استانی| ماهواره بدر | کد شبکه ورزش تاجیکستان

فرکانس شبکه های استانی در ماهواره بدر عوض شده است و نوع فرمت پخش نیز به hd تغییر کرده و از کیفیت تصویر بهتر بر خوردار شده اند . اما نکته قابل ذکر این است که بسیار ضعیف شده اند این فرکانس های اچ دی و شاید در اینده این فرکانس ها دوباره تغییر کند و قدرت بیشتری داشته باشند . البت در اینجا ما جدیدترین فرکانس های استانی و جدیدترین کد شبکه و فرکانس صدا و سیمای جمهوری ایران را قرار خواهیم داد فرکانس شبکه های استانی و شبکه سراسری در ماهواره های مختلفی پخش می شوند که در زیر بیان میکنیم. باید در نظر داشت ماهواره جدید که شامل شبکه های ایران است در ماهواره اکسپرس ای ام ( ExpressAM 40.0°E ) درحال تست و بار گذاری شبکه های صدا وسیما با فرکانس هایی خیلی قویتر است .

جدیدترین فرکانس شبکه

فرکانس شبکه استانی

فرکانس شبکه استانی

جدیدترین فرکانس استانی و شبکه های سراسری ایران در ۲ ماهواره به صورت کامل قابل در یافت است

  1. _ ماهواره بدر تمام فرکانس های صدا و سیمای ایران در این ماهواره قابل در یافت است
  2. _ ماهواره اینتل ست ۹۰۲ که کانال های استانی و کانال های داخلی در این ماهواره پخش می شود و نکته قابل ذکر این است که زمان پخش زنده فوتبال شبکه سه این ماهواره قطع نمی شود و مستقیم می توان فوتبال را دید .
  3. _ ماهواره هاتبرد نیز یک سری از کانال های ایران داخلی در این ماهواره وجود دارد مانند شبکه ای فیلم و شبکه نسیم و شبکه جام جم و….. فرکانس شبکه های استانی در نایلست فرکانس شبکه های ایران در نایلست وجود ندارد و در ماهواره عربست قدیم ویا بدر جدید انتقال یافت که برای دریافت نیز بسیار پرقدرت است فرکانس شبکه های استانی در یوتلست فرکانس کانال های استانی در یوتلست نیز وجود ندارد و در این ماهواره فقط کانال داخلی ای فیلم وجود دارد . که آن هم احتمال قطع شدن و اضافه شدن دیگر کانال ها در ایند وجود دارد. فرکانس کانال های استانی در ماهواره عربست و یا همان ماهواره بدر و اینتل ست۹۰۲ فقط موجود است و در اینده ایا ماهواره ای به آن اضافه خواهد شد یا خیر باید منتظر بمانیم.

شبکه های استانی در یاهست

فرکانس کانال های استانی در یاه ست وجود ندارد و فقط شبکه ای فیلم ifilm در این جهت قابل دریافت است  . برای گرفتن شبکه های استانی و صدا و سیما باید دستگاه دیجیتال داشته باشید و به دلیل تغییر فرمت پخش دیگر بدون داشتن دستگاه دیجیتال ( رسیور فول اچ دی ) قادر به دریافت کانال های اچ دی نخواهید بود .

فرکانس شبکه های استانی در هاتبرد

کانال های استانی و سراسری در هاتبرد وجود ندارد و فقط چند کانال صدا و سیما در این جهت وجود دارند . که شامل شبکه ۲ ifilm و jame- jam , nasin , sahar  می باشد انهم با کیفیت متوسط رو به ضعیف پس برای دیدن شبکه استان ایلام و یا  استان اصفهان و…..  برای دیدن شبکه صدا و سیما نمی توان از این جهت استفاده کرد .

از زمانی که فرکانس های صدا و سیما و استانی ها تغیر کرده اند اکثر هم وطنانمان دیگر قادر به دیدن کانال استان خود نیستند از همین رو برنامه های اندرویدی و ios و ویندوزی که در گوگل پلی و اپ استور و در فروشگاه ماکروسافت وجود دارد میتوانید استفاده کنید . و از دیدن شبکه های استانی خود لذت کافی را ببرید. بسیاری از برنامه های در حال توسعه بدون احتساب اینترنت به پخش فیلم و سریال ششبکه های داخلی و فوتبال می پردازند مانند برنامه روبیکا و برنامه آنتن و ….. که از این بین برنامه سولو با داشتن ارشیوی زیبا از فیلم های سینمایی با اینترنت رایگان و با استفاده از این برنامه هزینه ای از حسابتان کسر نخواهد شد. برای امتحان برنامه اگر از خط های اعتباری استفاده میکنید فقط لازم است اول موجودی حسابتان را چک کنید و بعد برنامه را فعال کنید . در این تاریخ اردیبهشت ۹۸ فعلا رایگان است استفاده از این برنامه ها . فرکانس شبکه نسیم در بدر ۱۱۸۸۱ h 27500 کانال ای فیلم اچ دی و فرکانس شبکه ورزش فرکانس شبکه تماشا و فرکانس شبکه نمایش نیز همین فرکانس می باشد فرکانس کانال سه ۱۱۹۰۰ v 27500 فرکانس شبکه های استانی ۱۲۳۰۳ H 27500 در بدر می باشند

جهت دریافت تمامی شبکه های سراسری و استانی صدا وسیما در ماهواره اینتلست ۹۰۲ در مدار ۶۲ درجه شرقی

شبکه های سراسری و دیجیتال که شامل شبکه نسیم و شبکه ای فیلم و شبکه شما و شبکه مستند و شبکه تما شا و نسیم  و شبکه خبر و یک ، دو ، سه ، چهار ، پنج ، و قران را شامل می شود 

IRIB TV 1 IRIB TV 2 IRIB TV 3 HD IRIB TV 4 IRIB TV 5 IRINN IRIB AMOOZESH IRIB QURAN MOSTANAD HD TAMASHA HD NAMAYESH VARZESH IFILM NASIM OMID SHOMA OFOGH POOYA IRAN KALA SALAMAT PRESS TV SAHARA URDU ALKAWTHAR

فرکانس ۱۱۵۵۵ V 30000 ——————

فرکانس شبکه های استانی :

IRIB YAZD

فرکانس ۱۰۹۸۸ V 1600 —————- IRIB SEMNAN

فرکانس ۱۰۹۹۱ V 1580 —————- IRIB ZANJAN

فرکانس ۱۰۹۹۳ V 1560 —————- IRIB JAHANBIN

فرکانس ۱۰۹۹۵ V 1540 ————— IRIB ESFAHAN

فرکانس ۱۰۹۹۷ V 1520 —————- IRIB AZARBAYJAN

فرکانس ۱۰۹۹۹ V 1500 —————- IRIB KERMANSHAH IRIB KORDESTAN IRIB ILAM

فرکانس ۱۱۰۰۲ V 3500 —————- IRIB TABARESTAN IRIB GOLESTAN

فرکانس ۱۱۰۰۵ V 2300 —————- IRIB KERMAN IRIB KHALIJEFARS IRIB HAMOON

فرکانس ۱۱۰۰۸ V 3500 —————- IRIB QAZVIN IRIB BARAN

فرکانس ۱۱۰۱۲ V 2300 —————- IRIB NOOR IRIB AFTAB IRIB HAMEDAN

فرکانس ۱۱۰۱۶ V 3500 —————- IRIB AFLAK IRIB KHOOZESTAN

فرکانس ۱۱۰۱۹ V 2300 —————- IRIB FARS IRIB BUSHEHR IRIB DENA

فرکانس ۱۱۰۲۳ V 3500 —————- IRIB SAHAND IRIB SABALAN

فرکانس ۱۱۰۲۵ V 2300 —————- IRIB KH.RAZAVI IRIB KH.JONOOBI IRIB KH.SHOMALI

فرکانس ۱۱۰۳۰ V 3500 —————-

تمامی فرکانس های ماهواره اینتلست فقط و فقط توسط گیرنده های HD قابل دریافت میباشند .

کانال استانی در ماهواره بدر 

BADR 26E

۱۱۹۰۰ v 27500 SD شبکه سه

۱۲۳۲۲ v 30000 SD استانی

۱۲۲۸۴ v 30000 HD استانی ( به زودی کاملا قطع خواهد شد )

۱۱۸۸۱ H 27500 HD فرکانس کانال نسیم

جدیدترین فرکانس شبکه اچ دی در بدر

۱۲۳۰۳ H 32000 HD جدیدترین فرکانس کانال استانی

۱۲۲۶۵ H 30000 HD شبکه سه ورزش ( شبکه ورزش فعلا قطع می باشد )

کد شبکه یا رمز کانال

کد شبکه سه و یا رمز شبکه ورزش زمان پخش فوتبال که قطع می شود نیز در زیر قرار خواهیم داد و کد بیس کانال های، ورزشی که بتوانید تمام شبکه هایی که با کد باز می شوند و به پخش مسابقات می پردازند را رایگان ببنید .

کانال های ورزشی ترکیه ای و یا تاجیکستان و اذربایجان که تمام مسابقات بین المللی را خریداری میکند و به پخش مستقیم می پردازند را رایگان کد های کانال ها را از اینجا دریافت کنید .

کد بیس شبکه ورزش ایران بدین صورت می باشد

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

با زدن این کد شبکه سه و ورزش ، ایران فقط باز خواهند شد .

کد شبکه ورزش

کد شبکه ورزش در کشور های مختلف متفاوت است ( کد بیس شبکه ورزش بدر و اینتل ست را در بالا ذکر کردم ) و هر چند وقت یک بار کد ها دچار تغییر می شوند و نیاز است حتما کد جدید را وارد کنید . کد های جدید را در این مقاله همیشه به روز نگه می داریم

کد شبکه ورزش تاجیکستان و یا کد بیس شبکه tv varzish که همان طور که میدانید ، متعلق به کشور تاجیکستان است و با کیفیت فوق العاده فول اچ دی پخش زنده مسابقات می پردازد . جدیدا در بین ورزش دوستان این کانال بسار محبوب شده است و اکثر فارسی زبانان برای دیدن این مسابقات این شبکه را انتخاب میکنند .

با وجود پخش مسابقات در کشور خودمان اما مسابقات لیگ سری a ایتالیا و fa cap و دیگر مسابقات را که در کشور ما پوشش نمی دهند به مناسبت های مختلف می پردازند ، این کانال دائما به پخش مسابقات مختلف ورزشی مشغول است .

کد شبکه ورزش تاجیکستان

کد شبکه ورزش تاجیکستان

جدیدترین کد بیس شبکه ورزش تاجیکستان که در یاهست می باشد جدیدا تغییر کرده است و برای دور جدید مسابقات چمپیون لیگ اروپا باید این رمز جدید را وارد نمایید تا کانال مورد نظر باز شود تا قادر به دیدن این کانال باشید

biss tv varzish hd

۰۱۰۳ABAFCD201603

فرکانس شبکه ورزش تاجیکستان

شبکه ورزش تاجیکستان طول عمری کمتر از ۳ سال دارد اما اسم و شهرت این کانال در بین ورزش دوستان بیشتر از دیگر کانال های ورزشی می باشد و طرفداران این کانال ورزشی کم نیست ، به همین دلیل جدید ترین فرکانس شبکه ورزش تاجیکستان را در زیر اوردیم . و با تغییر در فرکانس این کانال بلا فاصله اینجا بیان خواهیم کرد .

۱۱۷۸۵ h 27500

با زدن این فرکانس به دستگاه و سرچ مجدد این کانال را در یافت خواهید کرد .

 

ماهواره جدید ایران در چند درجه است؟ فرکانس ماهواره اکسپرس ای ام ۴۰

به روز رسانی ۱۱/۷/۹۸

ماهواره ایران در چند درجه است؟ این سوالی است که جدیدن زیاد از گروه نصب نو پرسیده می شود اما با اتفاقات چند هفته اخیر که صدا و سیما در ماهواره اینتل ست و ماهواره بدر ۲۶ درجه یا همون عربست خود دیگر مسابقات را به صورت پخش مستقیم پخش نمی کرد و زمان شروع مسابقات به پخش مستند های تکراری می پرداخت در تصمیمی جدید که قبلا نیز برای تست در سال ۱۳۹۷ نیز برای چند روز از این ماهواره شبکه های سرارسری خود را پخش کرده بود و بعد از نزدیک به یک هفته قطع کرده بود به صورت کامل تمام شبکه های خود را از تاریخ ۱۰/۷/۱۳۹۸ در ماهواره اکسپرس a7  واقع در ۴۰ درجه شرقی تست کرده است و امید است در این ماهواره شبکه های بیشتری با سیگنال قویتری راه اندازی کند . اما باعث خوشحالی بعضی از دوستان و همراهان و هم میهنان ترک زبانمان خواهد شد که بیان کنیم این ماهواره نزدیک به ماهواره ترکست می باشد و با یک در یافت کننده ال ان بی می توانید هر دو ماهواره را با یک گیرنده در یافت کنید . البت باید بیان کرد که در این ماهواره فعلا شبکه ورزش نیامد و هنوز از نظر پخش مسابقات به صورت زنده در ماهواره صدا و سیما مشکل دارد .

فرکانس های ماهوراه جدید از پکیج شبکه های 

IRB ExpressAM 40.0°E


شبکه های صدا و سیما در ماهواره اکسپرس ای ام ۴۰ درجه شرقی بر روی کشور مان در فرکانس زیر می باشد و شبکه های سراسری را در بر دارد. باید یاد اور شوم که فعلا این شبکه ها فقط با گیرند های اچ دی قابل دریافت است .

IRIB Package

DVB-S2 11677 V 30000 3/4

شبکه یک تو ماهواره اکسپرس ای ام ۴۰ کانال دوم صدا و سیما و کانال ۳ و کانال چهار و پنج و خبر و نسیم و ای فیلم و تماشا 

4 دیدگاه در فرکانس شبکه | فرکانس شبکه های استانی | ماهواره بدر | کد شبکه ورزش تاجیکستان
  1. […] جدیدترین فرکانس های شبکه های استانی و کد شبکه های ورزش و سه […]

  2. […] دیدن جدیدترین فرکانس های شبکه های استانی و کد شبکه های ورزش و سه در به صورت کامل بیان کرده […]


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *