قیمت مولتی سوئیچ

 

مولتی سوئیچ چیست | قیمت مولتی سوییچ | مالتی سوئیچ 

مولتی سوئیچ چیست

مولتی سوئیچ چیست

مولتی سوئیچ چیست ؟ باید گفت وسیله ای است که در سیستم آنتن مرکزی ماهواره از آن استفاده می شود و دربازار  ( پکن وار ما که بیش از ۹۰ درصد تولید متعلق به کشور چین است – تجهیزات آنتن مرکزی در کشور تولید می شوند که بعضی از لوازم آن نیز از چین وارد می شود و در ایران فقط بسته بندی صورت میگیرد ) در برند های مختلف و با تکنولوژی های متفاوت موجود است این تکنولوژیی آنتن مرکزی تقریبا جدید است اما در کشور مان زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفته است ( به دلایل زیاد یکی از انها نبود اطلاعات کافی در مورد این وسیله و نداشتن تخصص لازم در مورد نحوه استفاده آن و نبود قطعات و داشتن مشکل قانونی …)  اما چند سالی است که با توجه به مزایایی که استفاده از سوییچ در نصب و  اجرا آنتن مرکزی داشته است . استفاده از مولتی سوییچ نیز مورد توجه واقع شده . قیمت مولتی سوئیچ آنتن مرکزی در برند های مختلف متفاوت است و انواع مولتی سوییچ با گارانتی در فروشگاه انلاین نصب نو موجود می باشد .

یکی از مزایای سویچر سیستم مرکزی می توان به استفاده از یک سیم کواکسیال برای انتقال آنتن مرکزی ، ماهواره مرکزی ، و رادیو  ( تصاویر دوربین مداربسته با اضافه کردن قطعه ای جداگانه ) را در یک کابل  و فقط با یک پریز داخل واحد ها رساند عکس پریز نصل جدید نیز در زیر اورده شده است . و در مدل جدیدتر آن نیز قادر می سازد علاوه بر اینها اینترنت را نیز داخل یک پریز برد . و این یعنی استفاده کمتر از تعداد سیم و هزینه کابل کشی و هزینه کمتر در طراحی کل مسیر مثال :هزینه در گذاشتن خرطومی و سیم و اجرا سیم کشی ( در یک آپارتمان ۳۰ واحدی با کاهش کار برق کار به مدت ۳ روز کاری ) .

مولتی سوییچ ها و یا سویچر آنتن مرکزی برند چینی اصلا گارانتی ندارند . و دیگر  برند هایی که واقعا تولید اروپا باشند دارای گارانتی از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه است . ( که ۲ سال اول گارانتی تعویض و ۳ سال دوم گارانتی تعمیر می باشد که در ایران قطعات تعمیر آنها وجود ندارد و نه تعمیر کار حرفه ای این مدل سیستم که دقیقا همان ۲ سال اول را  گارانتی میکنند )

پریز مخصوص سیستم های مرکزی

پریز مخصوص سیستم های مرکزی

نصاب آنتن مرکزی و تعمیر کار سیستم مرکزی در تهران جهت مشاوره به این قسمت مراجعه کنید 

بهترین مولتی سوئیچ کدام است ؟

بهترین نوع مولتی سوئیچ در بازار برند های اروپایی و بعضی برند های ساخت خود کره است ( زیرا برند کره ای و ساخت چین در بازار زیاد است ) که با متریال و تکنولوژی خوبی ساخته شده اند و در این چند ساله که مورد استفاده قرار گرفته اند خوب امتحان خود را پس داده اند ( البت باید اضافه کرد که مولتی سوئیچ ارزان قیمت چینی هم موجود است که زیاد توصیه نمی شود به دلیل اختلاف قیمت اندک آن و کیفیت بسیار ، بسیار پایین انها )
اما می توان از برند های مطرح موجود در کشور و قیمت مناسب انها به مولتی سوئیچ های زیر اشاره کرد

 1. مولتی سو ئیچ اشپاین ( که برند اصلی بسیار کم است )
 2. مولتی سوییچ جرمنتک ست
 3. مولتی سوییچ های fte اف تی ای
 4. مولتی سوئیچ تلوز
 5. مولتی سوئیچ نکست
 6. مالتی سوییچ تکنو لاین
  نوو نام تجاری تکنولاین و نکست می باشد که جدیدا در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده است و گارانتی ۲ ساله نیز دارد .

با توجه به فروش انلاین از فروشگاه نصب نو ، فروش بدون واسطه و فقط و فقط با گارانتی را تجربه خواهید کرد .

چرا باید از مولتی سوئیچ استفاده شود ؟

تکنو لوژی جدید در سیستم مرکزی برای کاهش هزینه و همچنین برای سهولت کار نمونه های خوبی را طراحی کرده اند که می توان هم رادیو مرکزی ، آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی و همچنین تصاویر دوربین مداربسته cctv – smatv – matv fm را فقط با یک سیم کواکسیال یا سیم آنتن انجام داد .

برند مولتی سوییچ

قیمت مولتی سوئیچ

برند مولتی سوییچ موجود در بازار زیاد است ولی برند های معتبر و قابل اعتماد و بدون تغییر در افت سیگنال کم است و یکی از بهترین مدل های موجود در بازار

جرمن تک ست می باشد و از برند های دیگر می توان به

نکست و تکنولاین ( نوو ) و تلوز و تل تک ، نام برد .

 

قیمت مولتی سوئیچ جرمن تک

مولتی سوئیچ جرمن تک جزع بهترین نوع سوییچ مرکزی می باشد و دارای ضمانت ۳۶ ماه است و با خرید فروشگاه انلاین ماه بدون واسطه و در هر کجای ایران آن را در یافت کنید و گارانتی ان نیز به نام شما ثبت میشود . این مدل از ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ دو ملیون و سیصد هزار تومان شروع می شود که برای استفاده از ۱۲ واحد است و قادر است آنتن ۱۲ واحد را به صورت کامل پوشش دهد و البت قیمت محصولات در نوسان است . و تا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ شش میلیون تومان با توان خروجی متفاوت تشکیل شده است و هر کدام یک ویژگی خاصی دارند . 

جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید

 

قیمت سوئیچ آنتن مرکزی

سوییچ آنتن مرکزی

سوییچ آنتن مرکزی


قیمت سوئیچ آنتن مرکزی با توجه به نوع برند و داشتن ضمانت یا نداشتن گارانتی و هم چنین شهرهای ایران متفاوت است ( یعنی در هر شهر یران به یک قیمت متفاوت وجود دارد ) در شهر های مرزی به یک قیمت و در شهرهای غربی کشور به یک قیمت و در شهر های جنوبی کشوری به یک قیمت دیگر می باشد زیرا در شهر های جنوبی بیشتر از کالاهایی که در دبی وجود دارند وارد بازار می شود و با قیمت دینار خریداری می شود و در شهر های غربی کشور بیشتر اجناس چینی و اروپایی که بیشتر ترکیه ای هم هستند وجود دارند و با قیمت دلار خریداری می شود .

مولتی سوئیچ یورو تک

مولتی سوئیچ یوروتک

مولتی سوئیچ یوروتک

این مدل از مولتی سوییچ دارای گارانتی ۶۰ ماه می باشد و ساخت کشور ترکیه است و از نظر کیفیت و قدرت در میان رده متوسط به حساب می آید و نسبط به قیمت خود استقبال از ان صورت گرفته است .و از ورود این مدل به بازار بیش از یک سال است و هنوز نمی توان گفت که تولید خوبی است یا نه نسبط به گارانتی که دارد باید در آینده راجب این برند نظر داد .

 

قیمت تجهیزات آنتن مرکزی

برای خرید و استعلام قیمت تجهیزات آنتن مرکزی بدون واسطه و با ضمانت با ما در ارتباط باشید . در هر کجای ایران با خیال اسوده خرید کنید و واسطه ها را حذف کنید و قطعات برند اصلی را خریداری کنید که همه گی دارای گارانتی می باشند و در صورت مشکل قطعه مرجوع خواهد شد و قطعه دیگری تحویل خواهید گرفت . با سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی و اجرا انواع سیستم های مرکزی و امنیتی دزدگیر اماکن و دوربین های مداربسته در خدمت شما عزیزان می باشیم .

به زودی آموزش های کاملی را نیز در این زمینه فراهم خواهیم کرد و به مشتریان در سراسر ایران داده خواهد شد تا بتوانند بهتر و اصولی تر از این تجهیزات استفاده کنند و ابزار مدرن نیز با شرایط قسطی به فروش خواهیم گذاشت .

در کلاس های آموزشی طراحی و اجرا سیستم های آنتن مرکزی ، آموزش استفاده از جدیدترین لوازم نصب آنتن مرکزی را نیز آموزش داده شده است  .


نحوه و ملاک جهت قیمت گذاری سیستم مرکزی ، که بسیار تاثیر گذار است و مورد برسی قرار میگیرد نوع و برند و مولتی سوییچ می باشد .

تقسیم کننده سیگنال چیست ؟

تقسیم کننده سیگنال زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بخواهیم از سیم ورودی سیگنال به چند واحد دیگر انشعاب بدهیم
عوامل افت سیگنال کدام است ؟
تقویت کننده سیگنال چیست ؟
همان طور که میدانید در انتن مرکزی عوامل زیادی باعث افت سیگنال می شوند که می توان به

 1. نا مرغوب بودن جنس سیم استفاده شده
 2.  متراژ سیم استفاده شده
 3.  یک تیکه نبودن و تکه داشتن سیم ( سیم قطع شده باشد و به هم چسبانده باشیم )
  و ……
  حال زمانی که ما تمام موارد بالا را رعایت کرده باشیم . و به ناچار مجبوریم که از سیم بلند استفاده کنیم و سیگنال ما افت کرده باشد می توانیم از تقویت کننده سیگنال استفاده کنیم

تقویت کننده سیگنال چیست؟

تقویت کننده سیگنال

تقویت کننده سیگنال

تقویت کننده سیگنال در واقع وسیله است که به توسط  این قطعه سیگنال های رادیویی و تلوزیونی ،  امواج را تقویت میکند و اما نحوه استفاده تقویت کننده سیگنال ؟

چه زمان از تقویت کننده سیگنال باید استفاده کرد ؟

تقویت کننده سیگنال

تقویت کننده سیگنال

این وسیله را زمانی که امواج در یافتی ضعیف است و فاصله فرستنده امواج تا ما زیاد است و عوامی جلوی امواج را میگیرند و امواج کمی به ما میرسد و یا از سیم بلند استفاده کرده ایم برای انتقال امواج به گیرنده و باید محاسبه کرد به چه مقدار تقویت سیگنال نیاز داریم زیرا در توان های متفاوت در بازار وجود دارند .

نحوه استفاده از تقویت کننده سیگنال

نحوه استفاده بدین صورت است که سیم آنتن را در میانه راه جدا کرده و یک سر سیم آنتن را به ورودی این قطعه میزنیم و سر دیگه قطعه را که به منزل یا دستگاه گیرنده میرود متصل میکنیم .
البت این کار باید کاملا حساب شده انجام شود زیرا اگر سیگنال دریافتی را به تقویت کننده نا مناسب بزنیم که زیاد تقویت کرده باشد باز قادر به دریافت سیگنال نیستیم و گیرنده تصویر را درست نشان نخواهد داد و اگر سیگنال کم تقویت شده باشد دوباره همین مشکل را خواهیم داشت .

در بعضی از انواع مولتی سوئیچ ماهواره مرکزی ، مولتی سوییچ ها ( در بعضی از برند ها ) خود تقویت کننده نیز دارند . و نیاز به تقویت کننده آنتن مرکزی را رفع میکند و ما را قادر میسازد تا با یک کابل هم تصاویر آنتن و هم تصاویر دوربین مداربسته و هم رادیو را به داخل واحد ها ببریم .

آموزش استفاده از تقویت کننده و مولتی سوییچ ها را در اینده در همین پیج قرار خواهیم داد .

 

فروش تجهیزات اصلی سیستم مرکزی ( آنتن مرکزی ماهواره ) با گارانتی در ایران و ارسال به شهرستان ها فروش برند اصلی و با کمترین قیمت با حذف واسطه  انجام خواهد شد . برای خرید مستقیم با ما در تماس باشید و در قسمت تماس با ما راحل را انجام دهید .

شروع ثبت نام کلاس های آموزش سیستم مرکزی و دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته اول هر ماه خواهد و بر گذاری کلاس ها نیز هر از ۱۵ هر ماه انجام خواهد شد . کلاس های آموزشی به صورت خصوصی و عمومی می باشد که در بر دارنده کار عملی و کتبی است .

فروش تجهیزات سیستم هتلینگ و انجام  کارهای سیستم هدند و یا تلوزیون هتلی و ماهواره مخصوص هتل ها و متل ها و مراکز تفریحی نیز به صورت حرفه ای با تکنسین های دوره دیده انجام می شود .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *