نگهداری سیستم آنتن مرکزی

نصاب آنتن در شمال تهران فروش تجهیزات آنتن مرکزی و آنتن گردان

نصاب آنتن شمال تهران

نصاب آنتن شمال تهران

  نصاب آنتن مرکزی در شمال تهران همه روز تمام ایام  هفته و در کمترین زمان در خدمت همراهان و همشهریان تهرانی می باشد. نصب آنتن های هتل ها و مراکز تفریحی و… طراحی و اجرا سیستم مرکزی با ضمانت ۵ ساله صورت می گیرد و تعمیر سیستم مرکزی و فروش انواع گیرنده و لوازم تخصصی آنتن در فروشگاه انلاین صورت میگیرد . نصب نو تیمی از نصاب های حرفه ای ، دوربین مداربسته و  آنتن های مرکزی و دزد گیر های اماکن و تعمیر کاران با تجربه در زمینه سیستم مرکزی و دوربین می باشند ، که با جدیدترین تجهیزات نصب و عیب یابی سیستم های آنتن مرکزی و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن که به صورت تخصصی در تهران و کرج با سابقه ای نزدیک به ۱۰  ساله مشغول فعالیت می باشد . طراحی تخصصی انواع آنتن مرکزی برای ساختمان های مسکونی و اداری و هتل ها ، و … انجام می شود نصاب آنتن در شمال تهران و نصاب آنتن در غرب تهران و شماره نصاب آنتن را از بخواهید .

نصب آنتن تلویزیون ، آنتن برقی گردان و … در کمترین زمان به صورت حرفه ای و با متد ، و تجهیزات مدرن اروپایی انجام می شود . فروش دستگاه گیرنده حرفه ای و آنتن های برقی و موتور دار چرخشی با ضمانت و به صورت اقساطی نیز صورت میگیرد ( شامل مشتریانی قدیمی و دوستانی که قبلا با ما کار کرده اند ) . نصاب آنتن شمال تهران به صورت ۷ روز هفته و بدون تعطیلی در خدمت همراهان می باشد . نصب آنتن در  غرب تهران نیز با تجهیزات نصب آنتن مرکزی و تعمیر انواع  سیستم های آنتن مرکزی ، عیب یابی  سیستم  های مرکزی هتل ها و متل ها و دیگر مراکز تفریحی و فروش گیرنده های دیجیتال روز دنیا

آنتن مرکزی ماهواره چیست ؟ قیمت بهترین دستگاه گیرنده دستگاه گیرنده بازیگران و فوتبالیست ها از کدام مدل هست و قیمت شان چقدر است ؟

نصاب آنتن در غرب تهران

  نصاب آنتن در غرب تهران نیز مانند نصاب شمال تهران دارای تجهیزات مدرن اروپایی هستند که در امر عیب یابی و نصب انتن و دوربین مداربسته به صورت حرفه ای مشغول فعالیت هستند و جهت گرفتن شماره نصاب در منطقه خود با ما تماس بگیرید تا افراد نزدیک به منطقه و محل شما را با کمترین زمان ارسال کنیم . سیم کشی برق ساختمان و کابل کسی آنت و عیب یابی سیتم های مرکزی نیز توسط افراد با تجربه و تکنسین های دوره دیده انجام می شود . در فروشگاه نصب نو لوازم کم نظیر و فقط برند های معتبر ایرانی و اروپایی که دارای ضمانت هستند به فروش میرسد . چرا اسم یکی از عجایب ۷ گانه دنیا تاج محل است که یکی از شاهزاده های ایران است ؟

شماره نصاب آنتن

نصاب آنتن در غرب تهران

نصاب آنتن در غرب تهران

 

شماره نصاب آنتن در تهران و کرج را از ما بخواهید . نصاب حرفه ای در تمامی زمینه های آنتن و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن در شرکت نصب نو مشغول فعالیت هستند . که در صورت نارضایتی بعد از انجام کار و یا خرید لوازم در مدت ۲۴ ساعت قادر به دریافت وجه خود به صورت کامل خواهد بود .نصب آنتن در شمال غرب تهران

نصب آنتن مرکزی در سعادت آباد عیب یابی سیستم مرکزی و ساده در سعائت آباد فروشنده انواع آنتن در غرب تهران به صورت تخصصی . انواع آنتن های گردان و ساده و مرکزی در برند های معتبر دنیا ( کره ای ، روسی ، المانی ، ترکیه ای تحت لیسانس آلمان و کالای درجه یک چین که تحت استاندارد های اروپایی تولید می شوند فقط موجود است . نصب آنتن در شهرک غرب و مرزداران نیز انجام می شود . تعمیرکاران و نصاب دوربین مداربسته و دزدگیر آماکن در تهران به صورت انلاین و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات می باشند.

شماره نصاب دوربین مداربسته در شمال تهران

شماره نصاب دوربین مداربسته در شمال تهران و شمال غرب تهران با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان و تعیین وقت قبلی تکنسین های دوره دیده و با تجربه را برای شما ارسال کنیم . نصب دوربین مداربسته در مغازه ها و پاساژ ها و منازل بسیار ضروری به حساب می آید و امری واجب محصوب می شود .  

آنتن مرکزی در چند مدل ماهواره مرکزی و انتن مرکزی

آنتن مرکزی  

  1. MATV: یکی از انواع آنتن مرکزی سیستم matv است ، آنتن مرکزی برای دریافت، تقویت و توزیع سیگنال‌ها در برخی باندهای مختلف نظیر UHF بهره گرفته می‌شود. در صورتی که از این سیستم استفاده کنید، سیگنال‌های تلویزیونی در گیرنده‌های شما بدون هیچ نویزی و خیلی شفاف دریافت خواهند شد.سیستم
  2. SMATV: یکی دیگر از اعنواع آنتن مرکزی smatv به حساب می اید که جدیدترین نوع سیستم مرکزی به حساب می اید و نیز در بین تمامی سیستم های مرکزی بهترین آنتن مرکزی ماهواره می باشد . این سیستم دقیقا کارایی مشابه با matv را دارد، با این اختلاف که قادر است سیگنال‌های ماهواره را هم بگیرد و با فرایند ساده تر به مصرف کننده برساند .
  3. CATV: در مدل catv به این صورت عمل میکند که سیگنال‌های تلویزیونی از مرکز تولید شده و پس از تقویت توسط کابل به گیرنده‌ها ارسال خواهد شد.
  4. CCTV: سی سی تی وی یکی دیگر از عنواع سیستم مرکزی است که همه ی سیگنال‌های ویدئویی و صوتی ( مانند دوربین‌ مداربسته و همه لوازم پخش صدا و تصویر، دی وی دی پلیر و ضبط صوت و….) به وسیله قطعه ای به اسم مدولاتور بر روی باندهایی که خالی باشند، مدوله شده و به وسیله میکسر به سه سیستم مرکزی که در بالا با آن‌ها آشنا شدید، اضافه میگردد. که در آخر میتواینم تصاویر دوربین مداربسته یا دی وی دی و… را در کانال های تلوزیونی مشاهده کنیم .

تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیر کار آنتن مرکزی نیازبه داشتن دانش فنی این رشته و نیاز به تجهیزات تخصصی در این زمینه دارد . و داشتن تجربه کافی در تعمیرات و نصب . تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت نصب نو با پشت سر گذاشتن دوره های اموزش به صورت تخصصی با مدرنترین لوازم زیر نظر شرکت مشغول به کار می شوند .

قیمت تعمیرات آنتن مرکزی

  تعمیر کار آنتن مرکزی

قیمت تعمیرات سیستم آنتن مرکزی و رفع عیب و دادن تصویر داخل واحد ، هر واحد ۵۰٫۰۰۰ تومان بابت اجرت و ایاب و ذهاب تعیین شده است .و اگر تعداد واحد ها بیش از ۱۰ واحد شوند هزینه کمتر خواهد شد .  هزینه تعمیر ساختمان ۱۰ واحدی هر واحد هزینه ای ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ خواهد داشت . و تعداد واحد های ما بین ۵ واحد یا ۱۰ واحد نیز ۴۵٫۰۰۰ تومان صورت میگیرد .( مثلا ۷ واحد یا ۸ واحد )

۱ واحد تعمیرات آنتن = ۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۷۰٫۰۰۰ برای یک واحد هزینه خواهد داشت .  ۷ واحد تعمیرات آنتن = ۴۰٫۰۰۰ تومان واحدی باید پرداخت کند ۱۰ واحد تعمیرات آنتن = ۳۵٫۰۰۰ تومان واحدی باید بپردازد 

آموزش نصب آنتن و تعمیرات

آموزش و تعمیر در کلاس های آموزشی به صورت تخصصی با تکنسین های دوره دیده و با سابقه صورت میگیرد و همچنین به صورت کتبی و عملی این کلاس ها دایر می باشد و علاقه مندان با این رشته فنی می توانند ثبت نام کنند و در این کلاس ها حاضر شوند.

طراحی و اجراع بهترین آنتن مرکزی با کمترین قیمت و فروش بدون واسطه لوازم و تجهیزات مرکزی و دوربین مداربسته و فروش کالا برق با ضمانت کالا و فقط برند اصلی در تمام نقاط ایران به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته به صورت انلاین سفارش خود را ثبت کنید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید .

در پروژه های انجام شده به بهترین شکل صورت گرفته است و در نظر سنجی که در سال ۹۷ صورت گرفت رضایت ۱۰۰% مشتریان را شاهد بودیم و تیم نصابرکت مهندسی نصب نو با افتخار اماده ارایه خدمات در تمامی مناطق ایران به صورت پروژه ای می باشند . نصب بهترین آنتن مرکزی و نصب بهترین دوربین مداربسته و مدرنترین تجهیزات و لوازم نصب را از ما بخواهید .  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *