طراحی و اجرا انواع آنتن مرکزی و دوربین مداربسته و تعمیر نگهداری سیستم مرکزی

با ساخت ساختمان های بزرگ اداری و تجاری و برج های کوچک و بزرگ مسکونی و غیر مسکونی نیاز به تیم تخصصی جهت طراحی و نصب سیستم آنتن مرکزی و تعمیر نگهداری در مدل های مختلف ( آنتن مرکزی و ماهو.. مرکزی و سیستم هدند آنتن مرکزی هتلی تلوزیون هتلینگ  ) و همچنین جهت حفظ اماکن برج ها و .. نیاز به سیستم دوربین مداربسته می باشد که در شرکت نصب نو تمام این خدمات با پرسنل دوره دیده و متخصص می توان تمام این موارد را به صورت کامل و حرفه ای انجام شود.

 

آنتن مرکزی چیست ؟

آنتن مرکزی به آنتنی گفته میشود که در پشت بام برای استفاده مشترک تعداد زیادی از واحد های مسکونی و تجاری نصب میشود . هدف از نصب این آنتن مواردی از قبیل:
جلوگیری از نصب آنتن های مجزا به صورت تک تک بر روی پشت بام یا بالکن طبقات برای حفظ نمای ساختمان و تامین سیگنال با قدرت و کوالیتی متعادل برای هر یک از واحدهای ساختمان و جلوگیری از ایجاد نویز گیرنده ،مقرون بصرفه بودن در سیم کشی ها و هزینه سرویس آنها، که با نصب این آنتن ها تعداد به مراتب نگهداری آسان را به دنبال دارد . تامین تصاویر شبکه های مختلف با کیفیت یکنواخت و امکان ایجاد شبکه اختصاصی تلویزیونی برای ساختمان در بین قطعات سیستم آنتن مرکزی تنها میتوان به خود آنتن و بوستر عامل تقویت سیگنال تلویزیونی اشاره نمود و بقیه قطعات به دلیل ماهیت فنی باعث تضعیف دامنه و دریافت فرکانس سیگنال هستند که در محاسبات طراحی این مورد عنوان شده است. خود قطعه آنتن به تنهایی یک عنصر پسیو میباشد و نحوه تقویت سیگنال آن نیز با متمرکز شدن امواج می باشد . در حالیکه بوستر یک دستگاه اکتیو و با استفاده از انرژی برق و مدارهای الکترونیکی باعث تقویت و اما ۰dB سیگنال تلویزیونی میشود . یک میله ساده دیپل هم به عنوان آنتن دارای گین یا بهره صفر میگردد .

 

رعایت اصول در آنتن مرکزی

چه در صورت پایین بودن دامنه که سیگنال دریافتی باعث برفکی شدن و در چه در صورت بیشتر بودن سیگنال که باعث  اشباع تصویر میشود مرکز تخصصی نصب نو در خدمت شماست . در محاسبات انتن مرکزی تلاش بر این است که خروجی سیگنال پریز های تلویزیون  داشته باشیم . در صورتیکه سیگنال ضعیف میباشد سیگنال  از بوستر اصلی بعد از آنتن و در مسیر های طولانی نیز در مواقع ضروری از بوستر بین راه استفاده می کنند . تا جاییکه تقویت بوستر جبران تضعیف سیگنال در مسیر انتقال را کرده باشد . اصولا محل نصب بوستر در داخل اتاقک بالای پشت بام و یک عدد پریز برق ۶ آمپری هم برای تغذیه ان باید پیش بینی کرد. ۶ کلید فیوز مینیاتوری
۰۳ dB متر با افت ۲۳۳ یک مثال ساده: فرضا فاصله بین آنتن تا پریز تلویزیون خانه ای توسط کابل ۴۰ اجرا شده است برای جبران این افت یک بوستر کافیست. (بشرط وجود سیگنال کافی در dB مسیر انتن)

 

تعمیر و نگهداری آنتن مرکزی

ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که تعمیر و نگهداری انتن مرکزی به مراتب کار را برای ساکنین ساده تر کرده و به نوعی دغدغه هایی از قبیل کابل های پیچ در پیچ آنتن های قدیمی  و وجود آنتن های زیاد در پشت بام ها و همچنین بالابودن هزینه های سنگین و سرسام آور پیاپی را دیگر ندارند . اما با توجه به اینکه هرآنقدر که تکنولوژی پیشرفته تر شود ،طبیعتا تعمیرات نیز باید تخصصی تر باشد،ما در زمینه تعمیر و نگهداری آنتن مرکزی میتوانیم این تضمین را به شما بدهیم که بهترین خدمات آنتن مرکزی را در این رزرومه قوی و چند ساله عرضه کرده ایم .چنانچه شیفته خدمات ما شدید و یا قصد خرید محصولات را داشتید و حتی خواستار مشاوره قل از انجام و نصب هرگونه انتن داشتید و یا هرگونه سوال در این زمینه برایتان پیش آمد ،به برگه تماس با ما مراجعه  نموده و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا موارد را از طریق فرم تماس عنوان کنید .

شرکت نصب نو با در اختیار داشتن متخصصین و تکنسین های دوره دید با جدیدترین تجهیزات نصب سیستم مرکزی و تعمیرات سیستم مرکزی با سابقه چندین ساله در تهران و کرج مشغول فعالیت می باشد و با انجام پروژه های موفق سیستم های مرکزی و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن ، هتل ها و مجتمع های تفریحی و مجتمع های مسکونی و …. خود توانسته است در این حرفه موفق باشد و همشهریان و هم وطنان نیز با اعتماد با نصب نو اسوده خاطر باشند .

فروش انلاین تجهیزات سیستم مرکزی و دوربین مداربسته بدون واسطه و با کمترین قیمت و با ضمانت کالا در سرتاسر ایران در خدمت مردم ایران می باشد.

تعمیر آنتن مرکزی

تعمیر آنتن مرکزی با جدیدترین لوازم نصب و تعمیر سیستم مرکزی در تهران و کرج با تکنسین های دوره دیده در خدمت همراهان می باشند .  شرکت فنی مهندسی نصب نو قادر است با عقد قرار داد سالانه جهت تعمیر و نگهداری سیستم های مرکزی  و دوربین های مرکزی با کمترین قیمت به صورت دوره ای سرویس های لازمه انجام میشود .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *