مولتی سوئیچ سولو | قیمت بهترین مولتی سوییچ آنتن مرکزی با گارانتی

مولتی سوئیچ سولو  

قیمت مولتی سوئیچ سولو solo بهترین مولتی سوییچ برند ترکیه ای با گارانتی در ایران از ۸ واحد تا ۶۴ واحدی و قابل تبدیل تا ۳۰۰ واحد و بالاتر تمام تولیدات شرکت سولو آمپلی فایر آنتن مرکزی سو لو solo  و دستگاه هدند سولو تلوزیون کابلی و ….  را می توانید در ایران با گارانتی واقعی از فروشگاه نصب نیو خرید کنید. مولتی سوئیچ ۱۷ & 8 با ۱۷ ورودی و ۸ خروجی یا ۸ واحدی تا … به همراه آمپلی فایر تقویت سیگنال را تولید میکند و یکی از برند معتبر در زمینه تولیدات لوازم آنتن مرکزی مدرن است smatv که در ترکیه فعالیت دارد و تولیدات با استاندارد اروپا تولید می شوند و با قیمت مناسب که در کشور ما بهترین برند محصوب می شود که تمام لوازم مورد نیاز سیستم مرکزی را تولید می کنند اعم از کابل کواکسیال سولو RG6 با روکش سلیکونی و با کمترین افت در ۱۰۰ متر که مخصوص سیستم مرکزی می باشد با مغذی مس و رشته های مسی و همچنین روکش بسیار مقاوم در برابر افتاب و سرما . در ادامه بیان خواهیم کرد قیمت مولتی سویچر آنتن مرکزی چند است ، اما اول باید بدانیم مولتی سوئیچ چیست ؟ باید گفت وسیله ای است که در سیستم آنتن مرکزی ماهواره از آن استفاده می شود و در بازار  ( پکن وار ما که بیش از ۹۰ درصد تولید متعلق به کشور چین است – تجهیزات آنتن مرکزی در کشور تولید می شوند که بعضی از لوازم آن نیز از چین وارد می شود و در ایران فقط بسته بندی صورت میگیرد ) سویچر آنتن مرکزی تله تک و سولو و نکست و تلوز و جرمنتک ست و … در برندهای مختلف دیگر و با تکنولوژی  متفاوت موجود است این تکنولوژی تقریبا جدید است اما در کشور مان زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفته است ( به دلایل زیاد یکی از انها نبود اطلاعات کافی در مورد این وسیله و نداشتن تخصص لازم در مورد نحوه استفاده آن و نبود قطعات و داشتن مشکل قانونی … )  اما چند سالی است که با توجه به مزایایی که استفاده از سوییچ در نصب و  اجرا آنتن مرکزی داشته است استفاده از مولتی سوئیچ نیز مورد توجه واقع شده قیمت مولتی سوییچ یا ( هزینه مالتی سوئیچ آنتن مرکزی ) در برند مختلف متفاوت است و انواع مولتی سوییچ ( سویچر ) با گارانتی در فروشگاه انلاین نصب نیو موجود می باشد. و هر استانی که باشید می توانید بدون واسطه و با گارانتی روی فاکتور از گروه نصب نیو خرید کنید و به راحتی برایتان ارسال گردد. و از این رو این برند solo  بهترین برند محصوب میشو زیرا هم با استاندار های اروپایی تولید میشوند و هم دارای خروجی های مختلف و کامل می باشد.

مولتی سویچ آنتن مرکزی سولو SOLO دارای تعداد خروجیهای استاندارد برای واحد  ۸ واحدی و ۱۶ واحدی سوییچ سولو و ۲۰ واحدی سولو و ۲۴ واحدی سولو و ۳۲ واحدی solo و ۴۰ واحدی solo و ۴۸ واحدی solo و ۶۴ واحدی بسیار کم نظیر سویچر سولو و دارای آمپلی فایر ۱۷ به ۱۷ می باشد که تمام واحد ها با هر تعداد خروجی متوانند از این مولتی سویچر آنتن مرکزی استفاده کنند.

 

 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 08 ارزان قیمت و خرید بدون واسطه با ضمانت
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 12 گارانتی و قیمت خرید ارزان ضمانت کتبی روی فاکتور
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 16 گارانتی و قیمت خرید بدون واسطه ارزان
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 20  قیمت خرید بدون واسطه ارزان به همراه ضمانت
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 24 گارانتی و قیمت خرید بدون واسطه ارزان
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 32 گارانتی و قیمت خرید بدون واسطه ارزان
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 40 گارانتی و قیمت خرید بدون واسطه ارزان 
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 48  قیمت خرید بدون واسطه ارزان
 • سوییچ با خروجی ۱۷ & 64  قیمت خرید ارزان با ضمانت
 • آمپلی فایر با خروجی ۱۷ & 17 گارانتی و قیمت خرید بدون واسطه به همراه گارانتی

بهترین برند مولتی سوئیچ آنتن مرکزی سولو  استاندارد اروپا کلاس A

بهترین مولتی سوئیچ آنتن مرکزی و بهترین برند مولتی در بازار مارکی خواهد بود که تمام لوازم سیستم مرکزی را تولید کند و بتوان از یک برند لوازم مورد نیاز را استفاده کرد و با استاندارد های اروپایی تولید شده باشند و مقاوم در برابر فرکانس های مزاحم و با افت فرکانس پایین و ست شدن با تمام دستگاه های نسل جدید و قدیم باشد که میتوان در برند سولو این موارد را یک جا بیابید.

هدند تمام اطلاعات شبکه های فول اچ دی و فورکی صدا و سیمای را می توانید در ۱ دقیقه مطالعه کنید. آمپلی فایر آنتن ماهواره    

قیمت مولتی سوئیچ سولو solo ، سویچر آنتن ریو ست rio sat و سویچ تلوز televes همچنین سویچر جرمنتک german-techsat و تلتک teletek

قیمت مولتی سوئیچ سولو

مولتی سوئیچ سولو

قیمت سوئیچ مرکزی در هر برند متفاوت می باشد معروف ترین مولتی سوییچ موجود در بازار را در بالا اورده ایم و برندهای دیگر نیز هستند که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند یا به دلیل قیمت یا به دلیل موجود نشدن در بازار ما که از آن برندها صرف نظر کرده ایم باید در نظر بگیرید که برند متفرقه از سویچ مرکزی در بازار موجود است و بازار اجناس کپی و فیک نیز کاملا در بازار ما متعاسفانه داغ است و هر برندی که در هیچ کجا قابل فروش نبوده و مورد استفاده قرار نمیگرفته مستقیم وارد کشور ما می شود. ما اینجا ملاک برندهای اصلی را بیان کرده ایم  که در فروشگاه نصب نو موجود است و با ضمانت اورجینال بودن کالا در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد و همچنین کالا ها را با گارانتی شرکتی عرضه میکنیم تا از هر نظر با خیال آسوده خریداری کنید. قیمت خرید سوئیچ انتن با نرخ ارز در کشور در نوسان می باشند و هیچ یک از این محصولات در کشور تولید نمی شوند. اما برند جرمنتک ست از کیفیت بالاتری بر خوردار است در بین محصولات و همچنین نوو و برند سولو دارای محصولات متنوع و از آمپلی لاین های بسیار پر قدرتی بر خوردار هستند. یکی از مزایای سویچر سیستم مرکزی می توان به استفاده از یک سیم کواکسیال برای انتقال آنتن ، ماهواره  ، و رادیو  ( تصاویر دوربین مداربسته با اضافه کردن قطعه ای جداگانه ) را در یک کابل  و فقط با یک پریز داخل واحد ها رساند عکس پریز نصل جدید نیز در زیر اورده شده است . و در مدل جدیدتر آن نیز قادر می سازد علاوه بر اینها اینترنت را نیز داخل یک پریز برد . و این یعنی استفاده کمتر از تعداد سیم و هزینه کابل کشی و هزینه کمتر در طراحی کل مسیر مثال :هزینه در گذاشتن لوله و سیم و اجرا سیم کشی ( در یک آپارتمان ۳۰ واحدی با کاهش کار برق کار به مدت ۳ روز کاری ) . سوییچ و یا سویچر آنتن مرکزی برند چینی اصلا گارانتی ندارند . و دیگر  برندهایی که واقعا تولید اروپا باشند دارای گارانتی از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه است . ( که ۲ سال اول گارانتی تعویض و ۳ سال دوم گارانتی تعمیر می باشد که در ایران قطعات تعمیر آنها وجود ندارد و نه تعمیر کار حرفه ای این مدل سیستم که دقیقا همان ۲ سال اول را  گارانتی میکنند ) انواع سویچ وارداتی در کشور ما که استاندارد مناسبی دارند را در زیر بیان میکنیم.

 1. بهترین مولتی سوئیچ جرمنتک ست ( قدیمی ترین برند در بین برندهای موجود در کشور )
 2. بهترین سوئیچ سولو 
 3. بهترین سوییچر تلتک 
 4. بهترین مالتی سوییچ نکست 
 5. بهترین مولتی سوییچ تلوزبهترین مولتی سوئیچ

 

قیمت آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی چطور تعیین می شود ؟

قیمت گیرنده فورکی ۴k و برندهای معتبر را می توانید در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.  

پریز ماهواره مرکزی یا پریز آنتن

  پریز ماهواره

پریز ماهواره یکی از تجهیزات آنتن مرکزی می باشد که می توان از یک پریز طراحی جدید به عنوان سه پریز استفاده کرد با سیم کشی کمتر و با بهره بالاتر ، پریز آنتن مخصوص که متعاسفانه در ایران تولید ندارد و وارداتی می باشد. این پریز که در عکس مشخص است می توان از دید خروجی ماهواره و آنتن و رادیو را دارد که هر سه ویژگی در یک پریز می باشد.

نصاب آنتن مرکزی و تعمیر کار سیستم مرکزی در تهران جهت مشاوره به این قسمت مراجعه کنید